Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, akik szőrösek vagytok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik szőrösek vagytok. Teljesen komfortos nektek levetkőzni így mások előtt?

Figyelt kérdés
Régen mindig figyeltem rá, hogy strand előtt, vagy ha olyan helyre megyünk, legyek rövidre vágva ( hónalj, mell, fan) mostanában már egyre kevésbé,de ha ilyen helyzet van mindig lefut a fejemben hogy mit szólnak hozzá ha látnak. Volt ilyen nektek is, vagy rögtön komfortos volt?
2022. máj. 15. 10:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Idegenekkel azert ne foglalkozz mert ugyse ismeritek egymast, ismerosok meg normalis esetben elfogsdnak olyannak amilyrn vagy tehat itt is mindegy:)
2022. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
testem alig szőrös viszont hónalj,láb az ige. Fanszőr az elég brutál de haverjaim már nem zavarja. Tusolóba észreveszem hogy gyakran megnéznek de már nem zavar
2022. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet figyelhető meg amúgy, hogy a pasik szőrével kapcsolatban ma már a nők sokkal intoleránsabbak, mint a pasik egymás közt vagy akár a pasik a nők fanszőrével szemben. És egyébként a nők is egymás közt borzasztó kirekesztőek, ha valaki nem követi az általános elvárást. A magukra húzott kötelező szőrtelenítést 10-20 éve tolják rá a pasikra is (akik többsége egyébként marhára nem pofázik bele, hogy egy nő mit csinál a sunaszőrével). És ma már ott tartunk, hogy a nők többsége szerint az igénytelenséggel egyenlő egy férfi szőrössége.
2022. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én csak hónaljam borotválom. Pasi vagyok szőrös vagyok!
2022. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen
2022. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem szeretem.Gyerekkoromban állandóan azzal szívattak,hogy milyen szőrös vagyok,így lehetőleg nem mutatkozok mások előtt,csak ha leborotváltam
2022. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!