Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm jobban szeret a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm jobban szeret a természetben szexelni mint a lakásban, szerintetek miért nem komfortos neki a lakás?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan 1 éve vagyunk egy pár, nyár elején jöttünk össze, és rengeteget szerelmeskedtünk a természetben, december január februárban alig buktunk össze, de most h jobb idők vannak és megint lehet kirándulni megint megszaporodtak az együttléteink.


Szerintetek nem érzi jól magát a lakásban? Mivel tehetném otthonosabbá, aki szintén jobban szereti a természetet, miért?


2023. márc. 3. 23:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Neki ez a fétise.
2023. márc. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Talán azt szereti-élvezi ha mások is láthatják. Őt kérdezted már?
2023. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Miért jó neked a komfort? Dögunalom…

Én is szívesebben megyek szokatlan helyekre. Ne legyél papírpiskóta!

Ez a baj a pasikkal, a legtöbb csak ugat, de be van rezelve a kalandtól.

2023. márc. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Elképzelhető, hogy mások az igényeitek. Próbáljátok megbeszélni, összhangba hozni és akkor mindkettőtöknek jó és élvezetes lesz a szex.
2023. márc. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Mindenki máshogy, másképpen szereti a csajod meg így. Add meg neki maximálisan amit szeretne (ne csak a szexben) és akkor te is tudsz kérni, hogy megkapd amit te szeretnél. Ez az "üzlet" így működik haver.
2023. márc. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Engem is vonz a természet. Van valami izgi abban ha az ember elmegy egyet kalandozni a természetbe.

Akár sátorral, akár csak úgy a fák között. Nem kell, hogy feltétlen "veszélyes" helyen legyen, ahol könnyne megláthatnak.

Én kifejezetten szeretem az eldugottabb helyeket.

26/F

2023. márc. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

#6-os vagyok.

Talán az az oka, hogy otthon ott vannak a szomszédok és kevésbé tudja elengedni magát az ember, mondván lehet hogy valaki meghallja. Vagy épp csak valaki a fejed felett sétál és eltereli a figyelmedet.

Voltam olyan nővel, akit ez teljesen lehozott.


Nem az, hogy üvöltözik az ember ha egyedül van az erdőben, de csak jobban el tudom engedni magamat. Én örülnék egy olyan nőnek, aki szeret így kalandozni.

2023. márc. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ez izgatja, jobban nedvesedik rá.
2023. márc. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szereti a magamutogatást?
2023. márc. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én csajom is imádta az ilyet, csal egy pl mikor egy erdei tisztashoz érve a szalonna Sütő melletti asztalra le tolt gatyaval az arcomba pucsitott egyből elkezdtem nyalni, egyszer csak megjelentek biciklisek de csak intettek és mentek tovább….
2023. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!