Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok olyan duci lány van aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan duci lány van aki jobbnak tartja magát a vékony lányoknál?

Figyelt kérdés

Nekem egyik női test típussal sincs bajom, sem a ducival, sem a vékonnyal, vonzalmat tudok érezni minden típus iránt.


Viszont múltkor egy ducibb lány ismerősöm azt mondta magára hogy sokkal jobbnak tartja magát a vékony lányoknál és hogy szerinte ő olyat tud nyújtani az ágyban a férfiaknak amit a vékony lányok nem tudnak. És nekem ezt ahogy így kimondta, borzasztó vonzó volt és nagyon tetszett, valahogy a nőt is az egekbe emelte nekem, nagyon vonzani kezdett


És arra vagyok kíváncsi, hogy van-e a duci lányok közt még olyan aki hasonlóan vélekedik magáról


2023. márc. 2. 12:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Tipikusan a duci nő kivetítése, nem mindegyike igaz persze.

De őszintén miért tudna ő garantáltan többet nyújtani??

Aki ezzel kezdi, az már ott nem mond igazat.

Az, hogy egy nő milyen az ágyban nem feltétlenül az alkatától függ, hanem a személyiségétől. Az meg nem attól függ, hogy vékony, molett, duci, vagy kövér.

Aztán azt se felejtsük el, hogy a férfiak döntő része azért nem a duci, vagy kövér nőkért rajong... persze itt is vannak kivételek.

2023. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
#11 alapból honnan tudná, hogy mit nyújtanak a vékony nők az ágyban? Kipróbálta őket? Akkora komplexusos kamu az ilyen nő…de amint látod, a kevésbé leleményes férfiak ezt is bekajálják, mint a kérdező :D
2023. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
Ez pont olyan gáz, mint amikor egy férfi henceg a szexuális képességeivel. Általában pont nem az szokott jó lenni, akiknek nagy a szája.
2023. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, de csakis a tapasztalataim miatt
2023. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#12-es :D Ha kicsit fogalmazhatok nyersebben és őszintébben, akkor megírom. Nem úgy vonzott az a csaj, hogy összejönnék vele. Csak olyan értelemben vonzott, hogy meg akarjam dugni egyszer és semmi több. De ez sem feltétlen biztos, hogy megtörténne, mert általában mérlegelni szoktam a helyzetet, hogy megéri-e nekem vagy sem. Valamiért a fantáziámat izgatja, hogy valami arrogáns és ostoba nővel is kipróbáljam egyszer a szexet, és ez a nő olyannak tűnt :D
2023. márc. 2. 19:16
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem pont, hogy a vékony lányok többsége gondolja azt, hogy jobb mindenkinél is.
2023. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bírom mikor a kis szúnyogcsípésükre vagy az egérfejükre verik magukat😂😂😂
2023. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!