Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsonyabb és nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyabb és nagyon vékony lányoknak szűk puncijuk van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Illetve az, hogy mennyire szűk, az nem függ össze azzal, hogy mennyire vastag farokkal élvezi a szexet? Tehát ha valakinek szűk nagyon a puncija, lehet hogy élvezi, ha szinte beleszorul (azért nyílván nem, mert nedves és csúszik:D) a pasi farka. És van olyan is, akinek nem olyan nagyon szűk, viszont előnyben részesít egy vékonyabb farkat? Fájhat egy tágabb puncinak ugyanaz a farok, amit egy szűkebb valamilyen oknál fogva élvez? Van, aki azt élvezi, ha szinte szétfeszíti a pénisz, valakinek viszont ez kellemetlen?

2022. júl. 12. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés nincs a testmagasság és a "szűkség" között. A kérdésed nagy része értelmetlen, a szex NEM így működik!
2022. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tapasztaltam, hogy a hüvely mérete nincs összefüggésben a lányok alkatával. Ahogyan a péniszméret sem függ össze a férfiak alkatával.
2022. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

eddig a legszűkebb nekem egy nagyon vékony lány volt és a legtágabbak meg a dagik, szóval nálam eddig összefüggött.


a kérdésem másik fele is értelmes szerintem.

2022. júl. 12. 13:20
 4/11 A kérdező kommentje:
ja és az a vékony lány pl imádta keményebben és hogy vastagabb. egy másik átlagosabb lánynak aki átlagosan volt szűk, neki meg sok volt kicsit a vastagságom. élvezte, de neki jobb vékonyabbal pl.
2022. júl. 12. 13:21
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Most vagy rohadt nagyokat röhögsz magadban..???

Vagy nem egyedül írtad...??? Mert ismered mondást, hogy egyedül nem lehetsz ennyire...

2022. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Tehát lefeküdtél kb. 5 nővel és ezeknél ez pont így volt, és már szakértőnek tartod magad.

Ezt barátom úgy hívják, hogy pech.

Én viszont azt állítom, hogy de, igen lehet valaki ennyire hülye egyedül is. Lapozz fel egy anatómia könyvet, mert a tudásod enyhén szólva csapnivalóan szar.

2022. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon hulye vagy! Semmi koze ennek a magassaghoz! Akkor már inkább a hossza! De volt már 180 centis nőm is 2 akiben végigért, de többnyire alacsonyakban fordult ez elo.
2022. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami minimális osszefuggést én is tapasztaltam a vékonysággal kapcsolatban, viszont én inkább úgy mondanám, hogy a 6 nobol akivel voltam a vékonyabb csajoknak a huvely bemenet volt szukebb, míg az erosebbeknek az volt tágabb. De maga a huvely bent kb mindnek egyforma volt. Az elso betevés volt kicsit ovatosabb a vekonyaknál, hogy ne fájjon.
2022. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A vékonyaknál tapasztaltam több szűk hüvelyt, de a normál vagy dagiknál is volt.
2022. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Akis_hamis ***** válasza:
100%
Én sem nagy számú mintából dolgozom, de szerintem egyáltalán nincs összefüggés az alkat és a punci között. Voltam már olyan csajjal, aki hízásra hajlamos volt, de olyan szűk volt, hogy olyat életemben nem éreztem még.
2022. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!