Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok olyan duci lány van aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan duci lány van aki jobbnak tartja magát a vékony lányoknál?

Figyelt kérdés

Nekem egyik női test típussal sincs bajom, sem a ducival, sem a vékonnyal, vonzalmat tudok érezni minden típus iránt.


Viszont múltkor egy ducibb lány ismerősöm azt mondta magára hogy sokkal jobbnak tartja magát a vékony lányoknál és hogy szerinte ő olyat tud nyújtani az ágyban a férfiaknak amit a vékony lányok nem tudnak. És nekem ezt ahogy így kimondta, borzasztó vonzó volt és nagyon tetszett, valahogy a nőt is az egekbe emelte nekem, nagyon vonzani kezdett


És arra vagyok kíváncsi, hogy van-e a duci lányok közt még olyan aki hasonlóan vélekedik magáról


2023. márc. 2. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem testalkat, hanem önbizalom és tapasztalat kérdése.
2023. márc. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább úgy érzik, hogy a testi adottságaik hiányát kompenzálniuk kell mással. Pl hogy a szexben jobban odateszik magukat.
2023. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez a lány itt arra célzott alatta, hogy van rajta mit fogni az egész testén és ezt tartotta többnek
2023. márc. 2. 12:23
 4/17 anonim ***** válasza:

Önbizalom kérdése, bár szerintem ez már nagyképűség vagy inkább csak ezzel akarja igazolni magát, vagyis túljátssza.


Én kövér vagyok, semmi ilyesmit nem gondolok. Nem testalkat kérdése, hogy mennyire jó valaki az ágyban, a partnerrel legyen meg a közös hang és minden szuper. A nélkül bárki szájalhat, nem lesz nagy durranás, se nő, se pasi.

2023. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
2es! Ha egy lány teltebb(nem dagatt, ne keverjük) és van melle(amivem már jól lehet csöcsörészni) akkor az testi adottság hiánya? Hát ez érdekes😅
2023. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is ez inkább nagyképűség.


Én egész szépnek látnám magam ha párom nem mondana olyanokat hogy "úgy nézel ki mint egy terhes bálna..." vagy néha utánam fordulnának az utcán. De egyébként is jobb lennék vékonyan


Az egyedüli ami tetszik a súlyomban hogy körte alkatom van és a combom vastag nem a hasam nagy.

2023. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
6-os: Mondjuk ha a párod ilyeneket mond, akkor érdemes lenne megszabadulni tőle
2023. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy tud olyat 😅
2023. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

5-ös, konkrétan ducit írt a kérdező. A ducit az nem azt jelenti hogy nagy a melle, a melléről egy szót sem írt a válaszomig, van olyan duci lány akinek alig van melle és van vékony lány is természetes nagy mellekkel.


És igenis nagy átlagban nem a duci lányok után fordulnak meg az utcán a férfiak, ha te igen, akkor te a kivételek egyike vagy, így jogosan mondtam, hogy a testi adottságok hiánya, csak éppen megpróbáltad kiforgatni az egészet.


2-es voltam.

2023. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az pont nem önbizalomra utal, ha valaki másokat ócsárol és bizonygatni akarja, hogy jobb náluk. Ez amúgy jellemző a kövér nőkre, vékony nőként sokszor kaptam tőlük hasonló kommenteket, de az önbizalom az, hogy én nem szólok nekik vissza xD Mert én nem érzem úgy, hogy bármit is bizonygatnom kéne vagy hogy bárkit is bántanom kéne a külseje miatt, és nem ettől próbálom jobbnak érezni magam. Én tudom magamról, hogy jól nézek ki, akkor miért kéne azt hangoztatnom, hogy jobb vagyok a kövéreknél?
2023. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!