Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakori hogy férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori hogy férfiként fontos a nőnek a belsője is hogy szexuális vonzalmat érezzen?

Figyelt kérdés
Személy szerint nálam igen ritka hogy ránézek valakire és hú de lefeküdnék vele, de ha igen akkor általában amit kisugároz az vonz. Volt hogy valakivel tök baráti módon beszélgettem mert volt pasija, cseréltünk képet egymás arcáról, és abszolút nem tetszett, de némi beszélgetés után mégis beindított mert olyan feminim aura lengte körül hogy huh! Egy random nő vagy egy prostituált nekem csak hús ha nincs meg benne az ami engem vonz. Intelligencia, némi kultúra, na meg érezzem magam kényelemesen a közelébe, ne legyen agresszív vagy túl domináns. És nem találom az olyan embert akivel szívesen töltenék annyi időt hogy abból legyen valami szóval jó darabig még szűz leszek.
2023. márc. 1. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok embernek fontos ez.

Sőt ! hát ezért van az hogy ha a szex miatt jöttek össze , akkor pár év alatt ellaposodik az egész és nincs szex .

AZtán jönnek ide kérdezni hogy miért nem kivánom a párom, nem áll fel a cerka , pedig tavaly még naponta kétszer is nyomtuk.

Bizony sokat jelent a tulajdonsága is és a szerelem is.

2023. márc. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori. A fordítottja - hogy a nőnek fontos a férfi belsője - sokkal ritkább.
2023. márc. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es. Ez nem igaz
2023. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!