Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, bejönnek a cigány fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek a cigány fiúk?

Figyelt kérdés

Miért?

Miért nem?



2023. febr. 27. 17:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiknek van egy jellegzetes szaga. Meg egy tipikus hülye mimikája. És el vannak telve maguktól. Nem csípem őket.
2023. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon taszítóak számomra, főleg a tipikus iskolázatlan, alpári stílusú cigányok. Nyilván van néhány kivétel, egyetemet is végzett már el cigány fiú, de azért a legtöbb nem az intelligenciájáról és az udvariasságáról híres. Általában nagy a pofájuk, nincsenek tekintettel másokra, hangosan hallgatják a zenét a tömegközlekedesen, moréznak meg testvíreznek stb, én már az általuk használt szavakat sem bírom. Na meg külsőre is, nekem a fehér bőrű férfiak jönnek be, az sem tetszik, ha valaki nagyon sokat napozik és nagyon barna a bőre.
2023. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
3%
Volt már dolgom néhánnyal. Nincsenek rossz tapasztalataim, de nekem egyébként is bejön, ha a férfi domináns.
2023. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
97%
Undorítóak
2023. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Mennyi alszent nő van itt.

Mind odavagytok értünk ,vágytok ránk. Nem meritek bevallani még magatoknak sem.

Rengeteg magyar nő vágyát teljesítettem mar.

Teny hogy van igenytelen roma ,ugyanúgy mint magyar is.

Büdesek sem vagyunk.

Soha nem lesz olyan illatotok mint nekünk.

2023. aug. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!