Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól érzem, hogy csalódás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy csalódás voltam számára?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek mielőtt összejöttunk volt egy kalandja,le szopott valakit volt szájba élvezés is ahogy azt illik.par hétre rá kezdtünk el randizni.mikor el jutottunk odáig,hogy tipi tapi nálam csak kiverte és ennyi.nem is volt ezzel gond örültem,hogy lett valami.viszont meg pár alkalommal is csak ennyi történt.kesobb hetekre rá adta meg nekem is azt az örömet,hogy szájba vette a dolgokat.szoba került ez es mondtad,hogy annak az illető nekemnek joval nagyobb volt es vastagabb.meg hozzá tartozik az is ,hogy én átlagon aluli vagyok ott.arra gondolok, hogy en csalódás voltam neki az elején nem kívánt meg ezért is kellett idő hozzá,hogy megtegye.mikor már megszeretett akkor már nem számított mim van.

2023. febr. 25. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha már összejöttetek akkor ne rágódj a múlton! Együtt vagytok és ez a lényeg! Elégítsd ki minél gyakrabban ahogyan csak tudod! Hajrá!
2023. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Szép fantasy történet ez.
2023. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk es szeretjük egymást es igen kielegitem amikor csak lehet.en többször szeretném mint ő.es igen ez már múlt es nem ragodom rajta csak afelé tüske bennem.ooo es ja ez true story.
2023. febr. 25. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
A meret a lenyeg
2023. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne szorongjál már pajtás, nincs értelme. Most veled van, a te csajod, a múlt nem számít csakis a jelen és a jövő!
2023. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Mindegy milyen csak ne legyen kicsi
2023. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő és minden férfi más és más. Inkább annak örülj, h a tiéd veszi a szájába mostanság.
2023. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sz@rd le!

Nem azt mondta hogy jobb volt csak azt hog nagyobb.

Az nem ugyanaz.

Elégítsd ki rendesen és nem lesz gond.

És szeressétek egymást.

2023. márc. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!