Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányszor történt eddig ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor történt eddig ilyen az életedben ?

Figyelt kérdés

kölcsönös nagyon erős kémia van köztetek. Ha csak egymásra nézzetek tudjatok mit akartok csinálni egymással. Szikrázik izzik a levegő ha találkoztak valahol. Mikor múlik el ez az érzés ? Ha ilyen erős a kémia akkor valószínű hogy sokat gondol rám ?


Nemet és kort is írjatok.



2023. febr. 21. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én többször éreztem így, és legtöbb esetben végül bebizonyosodott, hogy a másik fél is így érez. Most így hirtelen 4-5 pasit tudnék felidézni, ebből egynél nem tudtam meg, hogy ő is így érez-e, eggyel szexkapcsolat lett, hárommal pedig semmi, de tudtomra adták, hogy ők szeretnék. Nyilván akikkel nem történt semmi, azokkal nem tudhatom milyen lett volna, ha. De nekem számít, hogy meglegyen az a bizonyos vonzódás.

25/N

2023. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán 3* volt: nem történt semmi lényegretörő, mert távolságtartóak voltunk egymással szemben, de ha egymás közelében voltunk, akkor mégis fura érzés volt. Nem tudtunk/nem akartunk egymással mit kezdeni. Nem bizti, hogy gondol rám olyan sokat. (F40)
2023. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A jó kapcsolatokban ahol tényleg passzol a két fél ez történik :)
2023. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
5 pasi vette így el az eszem eddig. Amúgy részemről sose múltak el ezek az érzések, több mint valószínű, hogy ugyanúgy kívánnám még mindet. Hogy ők mit éreztek, az rejtély, remélem, legalább 1-2 köztük kölcsönösen ezt érezte, és gondol rám néha. :)
2023. febr. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

32 vagyok, volt 5 barátno és ketto futo kaland. Ezekbol 2 nonél éreztem ezt, hogy egy tekintetbol kívántuk egymást, es teljesen a sexuális szinkronitás csucsán voltunk. Egyel sajnos tartott vagy pár honapig, aztán alább hagyott a sexualitás, és már dolgokra terelodott a reflektorfény. De ez már most volt a végén, 30+ korban, ahol már inkább az élet "gondjaira" fokuszált és eltunt pár honap után a kezdeti láng. Csak pár honapig tartott nála. Meg utána is volt néha néha, de havonta 1-2 alkalom. VIszont egy barátnom volt, akivel 2 evig non stop tartott ez az állapot, kívánt mindig, en is ot, imádtuk, csináltuk, és a fontos, a minden napos élet dolgai kozben (szimultán) is mukodott.


Ezért is van mondva, és tényleg igaz, hogy figyelni kell, és ha van valaki, aki passzol hozzád (nem csak sexuálisan) akkor azt nagyon becsulni kell es ovni és torodni vele. Es igaz is.

2023. febr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!