Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miert elvezetes nehany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miert elvezetes nehany pasinak, es mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Mi jo abban nektek, ha kinyaljatok egy no feneket? Sok pasi szereti csinalni?
2023. febr. 21. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sok pasi szereti az ilyesmit, de nem hiszem, hogy annyira gyakori lenne. A legtöbb nő ezt szimplán taszítónak találja, erőltetni pedig felesleges és nem is szabad.
2023. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Én imádom igen, az a legfinomabb!
2023. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert? Jobb, mint puncit?
2023. febr. 21. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Furcsa módon én ebben férfiként pont valamiféle dominanciát is érzek, hogy a legtitkosabb, legmocskosabb (átvitt értelemben persze :D ) testrészét is felkínálja, megmutatja nekem.


Plusz intimitást is ad szerintem, hogy ezzel megmutathatom, hogy tényleg a partner egész testét elfogadom, kívánom, érezni akarom az ízét, illatát.


Erőltetni nyilván nem szoktam, ha lánynak nem tetszik, de amúgy én vállalom, hogy izgalmasnak, szexinek találom a fenéknyalást, ha mindketten akarjuk.

2023. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy gyakori mert azért a többség tudja hogy betegségeket lehet elkapni.
2023. márc. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!