Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi/szeretői kapcsolatból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi/szeretői kapcsolatból miért hátrálnak ki szó nélkül?

Figyelt kérdés

Mostanában csak olyan férfiakkal találkozom, akikkel egy ideig jól el tudunk beszélgetni, ismerkedünk, aztán hirtelen szó nélkül eltűnnek, vagy ha én írok nekik, válaszolnak ugyan, de semmi önálló kérdésük nincsen. Nem fiatalok, 30as korosztály.

Azt már meg sem említem hogy a találkozóig el sem jutunk.

Ha minden jól megy, mi ennek az oka? Mitől ijednek meg?



2023. febr. 20. 13:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan van szeretöi kapcsolatod találkozás nélkül? Ne irj már ilyen hülyeséget!
2023. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10-es válaszadónak szól: könnyen megy neked. Tudsz valamit.
2023. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sokszor így jártam! Pedig én pasi vagyok.
2023. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Még csak most jöttél rá hogy a net tele van recskahuszár kamugépekkel akik csak hokizni akarnak chatizére meg képekre? 😂 A ghostingolók másik fele meg egy besz.rigép aki csak szavakban nagylegény, de találkozáshoz már nincs elég vér a pucájában.

Idővel megtanulod majd kiszűrni őket (kis rutinnal könnyen megoldható).

2023. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Néhány jótanács a kamussűréshez:

- Aki még-még-még képeket kunyerál az kuka az csak matyizni akar. Egy db teljes alakos felöltözöttből és 1 db arcképesből bőven dönteni tud aki tényleg találkozni is akar.

- Aki nagyon a részletek ecsetelgetésébe megy bele az szintén nem akar csak chatizélni.

- Aki folyton kifogásokkal jön, azt szintén kukázhatod.

- Találkozó előtt mindig cserélj telszámot! Egyrészt hang alapján sokkal több impulzus, benyomás jön le a pasiról (megkímélve magad egy rosszul sikerült élő találkozó kellemetlenségétől), másrészről ott helyben is meg kell egymást találnotok valahogy.

2023. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok,csak én a nökkel..mindig kihátrálnak,sok a kamus,vagy nem is nö az illetö nem tudom.Pedig egy rossz szó nincs,de a legjobb hogy legtöbbször szó nélkül tünnek el,azt se képes leirni hogy bocs de nem szia..
2023. febr. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16 ha valakivel váltott néhány levelet ott mondjuk tényleg illene egy "bocs, nem egymást keressük" búcsúlevelet elengedni.

Ha még nem volt semmilyen kommunikáció ott azért nem válaszolnak mert irgalmatlan sok levelet, megkeresést kapnak és ha a napi 50-60 jelentkező mindegyikének írnak akkor azzal menne el az idejük nem azzal hogy az érdekesebbekkel kommunikáljanak.

Van aki az azonnali tiltógombot használja az érdektelensége "jelzésére". Ez a trend a hülyéknek köszönhető, akik elutasítás esetén azonnal vad pocskondiázásba, anyázásba kezdenek. Egy-két nap és máris belefutnak néhány ilyen idiótába, így inkább már automatikusan nyomják a tiltógombokat azokra akikkel nem akarnak kommunikálni.

2023. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen ez az ami elszomoritó hogy a sok bunkó miatt sziv a többi,aki esetleg ha csak szex,szeretöi kapcsolatot keres is akár,azt is le lehet normálisan kommunikálni,max egy köszi nem,és szia a válasz..

Amivel nincs is gond,de legalább ember módjára próbálkozok és ember módjára elköszönünk egymástól ha nem egymást keressük..

2023. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 felesleges háborogni, vedd úgy hogy aki el sem köszön annak amúgy is olyan a személyisége hogy nem akarnál vele semmit.
2023. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem háborgok abszolút,amúgy igen igazad van,ez a kis apróság már mutatja hogy milyen is valaki ha érdektelen..
2023. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!