Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm azt kéri, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt kéri, hogy nyaljam a fenekét szex közben! Nekem ez megalázó, de szerinte ez manapság alap! Nekem Ő az első, igy nincs összehasonlítási alapom. Igaza van, vagy csak azért mondja, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2023. febr. 20. 10:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
56%
Nem alap, én nem nyalnám ki a fenekét semmilyen csajnak, a puncust annál inkább.
2023. febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
57%
Nem akkora dolog, nekem tetszebe ha ilyet kérne tőlem a barátnőm :D Nem alap, de eléggé hétköznapi dolog a fenék nyalás már
2023. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
71%
Tőlem is kérte egy barátnőm,én csináltam neki rendszeresen. Alapból nem izgat,de úgy felfokozott állapotban nyaltam neki.
2023. febr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Ő már több pasival is volt, és azt mondta, hogy ezt mindegyik megtette neki szó nélkül! Nem érti nekem mi ezzel a gondom!
2023. febr. 20. 10:19
 5/37 anonim ***** válasza:
53%
ha csinos jó segge van és higénikus akkor én se értem mi bajod van? :)
2023. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld, ha nem akarod.Szakítsatok, keressen olyat, aki neki megfelel.Ő sem tenne meg olyat, amit csak te élvezel, ő meg viszolyog tőle.


Szerintem meg ez egyáltalán nem alap.

2023. febr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem elég fura ha egy pasi ezt nem tartja erotikusnak. N
2023. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt mondom, hogy nagyon jó érzés. Imádom én is ha csinálja a párom.

De sosem mondtam neki, hogy csináld. Ha magától teszi oké.

És nem alap. Nem kötelező.

2023. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
7. Pont ettől félek, hogy emiatt fog otthagyni. Biztos lenne ezer jelentkező. Nem arról van szó, hogy undorodom, mert gyönyörű szép, és szexi. Inkább megalázottságot érzek. Úgy érzem valamiféle alárendeltje lennék!
2023. febr. 20. 10:30
 10/37 anonim ***** válasza:
#8 Mi benne a furcsa?Nincs semmi erotikus a végbél nyalogatásban.Ezt csak azért mondod, mert neked jól esne.
2023. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!