Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lány is kér ilyet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is kér ilyet a barátjától? Szerinte ez csak poén és nem összehasonlítható azzal amit én akarok. Miért?

Figyelt kérdés

Felhozta, hogy egyszer kisminkelne és beöltöztetne lánynak, mert szerinte nagyon mókás lenne és megnézne úgy, mert csinos pofim van.

Mondtam neki, hogy ki van zárva, mert én ezt nem szeretném.

Hétvégén ittunk és miután hazajöttünk újra ezzel jött elő, hogy milyen poénos volna, engedjem már meg neki. Erre mondtam neki, hogy én sem szekállak az anál miatt, elfogadom, hogy a nem az nem, te is fogadd el ezt. Erre azt mondta, hogy az egy teljesen más dolog, mert az neki fájna de ez viszont nekem nem és talán én is élvezném, csak egyszer próbáljuk ki a kedvvért. Erre meg azt feleltem, hogy ennyi erővel kb ugyanezt az análról is elmondhatjuk de én mégsem erőltettem miután nemet mondtál. Folytatta, de nem akartam veszekedni.


Tudom, hogy nem fájna nekem meg semmi, de egyszerűen nem akarom ezt. És akkor még ő sértődik meg.



2020. jan. 30. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt tökre élvezném...
2020. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutna ilyet kérni pasitól, de az anál tényleg más tészta...
2020. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Oke nem fizikailag fajdalmas de pszichesen megalazo szamodra egy ilyen tortenet. Szerintem ugysnolyan szinten van a psziches es fizikai kellemetlenseg. Nem tudom miert erolteti ezt ennyire, eleg fura. Lehet van valami bisex vagy hasonlo hajlama. Egy hetero egeszseges no ferfiasnak akarja latni a parjat, igazi kannak:D szoval ez mindenkepp szokatlan keres
2020. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3! Régebben volt kalandja lánnyal, igaz, azt mondta be voltak csípve.
2020. jan. 30. 14:31
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez igen kényes kérdés. Ha azt mondaná, hogy öltözzek be superman-nek vagy bármi egyék maszkulin figurának, rögtön belemennék, na de nőnek?

Na jó, ha ő meg beöltözne cicalányak, akkor talán.


Az anál nagyon más és elég gáz vagy, hogy azt állítod elfogadtad, hgy nem, de mégis ezzel érvelsz (azaz még mindig akarod).

2020. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer minden nő eljátsza, hogy kisminkeli a pasiját, szóval nem egy nagy újdonság. Engem is folyton ki akart minden csajom sminkelni. Egyszer engedtem, sőt be is öltöztetett a ruhájába, de miután befeszítettem egy kicsit, szétreccsent rajtam a felsője. Kicsit morgott a felsőért, de alapvetően röhögtünk az egészen.
2020. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ez kvára nem ugyan az, mint az anál...
2020. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy tényleg nem értem, mi jó ebben valakinek. Mármint, hogy kisminkelni a pasit meg női ruhába öltöztetni. Egyszer koliban öltözött be egy srác nőnek: smink, haspóló meg szoknya. Hát olyan szintű undor jött rám, hogy csak na. A szememben ilyen nem férfi, nem értem mi vesz rá valakit ilyesmire, feltéve ha nem színész, hogy pénzt kapjon érte.
2020. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Sosem jutna eszembe kisminkelni pasim. Minek? Mi ebben a jó?
2020. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Mit agonizálsz annyit.Túl sokat agyalás barátom.,ahelyett,hogy átlépnél ezen az ovis durcás stiluson.Azt hiszed attol kevésbé leszel férfi,mert teljesítettél egy egyszerű,megoldható kérést,vágyat?Ez egy játék!!

Öltözz be,vegyél fel szoknyát,smikeljen ki,aztán verd be neki a popsijába.(csak szép lassan.Elötte hordjon egy kis-közép nagyságú popsiplugot egy-két oráig,amit te járatsz be neki sminkelés közben.

Mindketten ki lesztek elégülve.Jobb mindkettő,minnd egyik se,

Meg van oldva a dillema.


49f

2020. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!