Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lány is kér ilyet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is kér ilyet a barátjától? Szerinte ez csak poén és nem összehasonlítható azzal amit én akarok. Miért?

Figyelt kérdés

Felhozta, hogy egyszer kisminkelne és beöltöztetne lánynak, mert szerinte nagyon mókás lenne és megnézne úgy, mert csinos pofim van.

Mondtam neki, hogy ki van zárva, mert én ezt nem szeretném.

Hétvégén ittunk és miután hazajöttünk újra ezzel jött elő, hogy milyen poénos volna, engedjem már meg neki. Erre mondtam neki, hogy én sem szekállak az anál miatt, elfogadom, hogy a nem az nem, te is fogadd el ezt. Erre azt mondta, hogy az egy teljesen más dolog, mert az neki fájna de ez viszont nekem nem és talán én is élvezném, csak egyszer próbáljuk ki a kedvvért. Erre meg azt feleltem, hogy ennyi erővel kb ugyanezt az análról is elmondhatjuk de én mégsem erőltettem miután nemet mondtál. Folytatta, de nem akartam veszekedni.


Tudom, hogy nem fájna nekem meg semmi, de egyszerűen nem akarom ezt. És akkor még ő sértődik meg.



2020. jan. 30. 14:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy szép az élet, ha az ilyen súlytalan (és fájdalmatlan!) kis kívánságokat szívesen teljesítjük a másik kedvéért (na meg a lazaság, bolondság kedvéért).

29F

2020. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem poénból kérte, hanem mert vágyik rá és izgatja. Vannak emberek akiket ez izgat. Te meg döntsd el magadban, hogy izgat-e téged is, avagy el tudod-e fogadni. Ha igen, akkor csináljátok, szerezz neki örömet. Ha viszont taszít és a pasid ennek ellenére is erőlteti akkor meg dobbantsd, keress más partnert. Egyrészt azért mert nem passzoltok össze szexuálisan, másrészt azért mert bunkó pötch hogy követel valamit amit te nem akarsz.
2020. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%

"Az anál nagyon más"

miért lenne más az anál? Az egyikük szeretné, a másik meg nem - pontosan ugyanaz a helyzet mindkettő esetben.

És NE mondd azt, hogy azért más, mert az anál fáj, a kifestés meg nem, mert az análnak nem kell fájnia!


"és elég gáz vagy, hogy azt állítod elfogadtad, hgy nem, de mégis ezzel érvelsz (azaz még mindig akarod)"

miért lenne gáz? ELFOGADOM, hogy a partnerem valamit nem akar, de attól még én mindig akarom, csak nem mondogatom neki.

arról van szó, hogy ELFOGADOM, hogy ő nem akarja és nem arról, hogy nem akarom már.

2020. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Macnab ***** válasza:
Egyez meg vele, kifesthet,közben a popsiját izgatod majd megkapod,ha okos vagy finoman csinálod lehet máskor is hagyja.
2020. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 orton ***** válasza:

Dikk a sok femináci jön az "anál más". Szóval a nő eröltethet valamit a párjára, de a férfi nem a nőre? Jézus krisztus. Remélem írnak ide épeszü nők is és nem csak a két rezidens férfigyűlölő.


Haver a csajodnak meg mondd meg hogy a nem az nem. Nem kell neki érvelni, vagy alkudozni. Felnőtt vagy, férfi vagy. Légy határozott.

2020. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!