Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, nektek milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen volt az első anális szex, éltetek már át anális orgazmust? Valóban annyira jó, hogy semmivel nem lehet összehasonlítani?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 13:03
 1/5 anonim válasza:
65%

Isteni volt mindkettő.

Már nagyon vágytam rá, végül tök spontán történt meg.

Én azt mondom, hogy az anális orgazmushoz kell a méretes szerszám.

2018. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolót megcáfolnám.

A barátomnak 15 centiméteres, tehát nem méretes, mégis rendszeresen elélvezek csak attól, hogy dug, és isteni érzés.

Na de várjunk, hogy is lehet ez, ha nem is huszoncentis? Ja, hát persze! Tudja, hogyan kell használni :D

2018. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem lazultam el fájdalmas volt de utána már nagyon élveztem pedig nem volt méretes
2018. aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazival még nem próbáltam, de dildóval volt már anális orgazmusom. Valóban eszméletlen jó érzés.

22/F

2018. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom hogy tényleg összehasonlíthatatlan élvezet az orgazmus minden formájával amit férfi átélhet, de csak ha alapból kívánod, mert amúgy nem hiszem, de aki kívánja már előtte annak ott lesz a tudatalattijába is amitől eltud majd lazulni és átadni magát
2018. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!