Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érezhettem magamat emiatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhettem magamat emiatt feszélyezve együttlét közben? 22/n

Figyelt kérdés

Egy pár alkalommal már találkoztam egy fiúval, tegnap du. pedig elvitt randizni egy indiai étterembe. Ott jól beettünk, és olyan jól alakult az és egymásra hangolódtunk, hogy este végül felmentünk a lakására, és lefeküdtün egymással.


Viszont nem tudtam magam teljesen elengedni, mert tényleg rendesen bekajáltam, volt fura érzésem a hasamban, de nem akartunk leállítani őt és "megfutamodni".


Most reggel is szeretett volna, viszont szörnyen fájt, görcsölt a hasam, és amúgy is indulnom kellett munkába, így annyit mondtam neki, hogy most ez nem fog ez menni.


Remélem emiatt nem okoztam neki csalódást, viszont annyira még nem éreztem szorosnak a kapcsolatot, hogy a miértekről beszámoljak neki. Mit gondoltok?



2023. febr. 17. 09:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondtad meg neki mi a helyzet?
2023. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi gond, ilyen miatt biztos nem futamodik meg. Ne aggódjad túl.
2023. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%

Biztos megértette volna ha aktus előtt telef*sod a budiját.

A szád nem csak arra való, hogy hímtagokat tömjêmenek bele ipari mennyiségben, hanem arra is hogy beszélj vele, hogy "hallod b*szki nem bírom az indiai kaját" és láss csodát ha kellesz neki akkor máshova mentek zabálni, mielőtt hagyod magad levarrni

2023. febr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet elmondani annyit, hogy fáj a hasam? Nem kell indokolni. Ennyi bőven elég.
2023. febr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem hogy megfutamodik, ha mégis, akkor jobb is ha megy. Ha legközelebb találkoztok, akkor mondd meg neki, hogy bocsi a múltkori helyzetért, biztos a fűszeres kaja betett a gyomrodnak és sietni is kellett, de majd kárpótolod. Legközelebb meg szervezzetek egy korábbi estebédet, ahol kímélőbb kaját fogsz magadnak kérni. Ennyi. Nem kell túlreagálni.
2023. febr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk miért is haragudna? Ilyen olcsón és egyszerűen valószínűleg nem vert tele senkit.

Figyu! Eljönnél velem étterembe?

2023. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

A legrövidebb út az egyenes.

Kommunikációban is.

2023. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem elég szoros a kapcsolat, hogy elmondhasd, rosszul vagy, se szétrakod a lábad...
2023. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
19%
Rybancoknak is fájhat ám a belük a csípőstől.
2023. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
#1 Leírtam a beszámolóm végén.
2023. febr. 17. 09:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!