Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom 31 éves férfi, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 31 éves férfi, és most szerelmes életében először. Viszont az a bajom,hogy nagyon fél az első közös együttlétünktől, mert kicsi a mérete. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos,kicsi mérettel áldotta meg a sors,és túlsúlya is van. Amikor azt mondom neki,hogy jó lenne már együtt lenni veled (mert ugye szeretem őt), akkor olyan mintha félne tőle,hogy együtt legyünk. Volt már egy affér,hogy nem tudta felhúzni magának a gumit hivatkozva arra hogy " túl szűk volt rá,mert az övé vastag", viszont ezt meg tesze-toszaságnak érzem,és azóta mindig erre hivatkozik,hogy majd megint béna lesz..31 évesen!! Orál van köztünk ugyan,de nekem az kevés, csak az előjáték része,ami nekem kevés a boldogsághoz. Egyszerűen nem tudom hogy mit tegyek,mert nem akarom megbántani,de valahogy azt érzem,ha valaki egy gumit nem tud felhúzni,és nekem sem engedi,hogy felhúzzam rá, ott valami nagyon nem stimmel.
2023. febr. 16. 11:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Zárójeles megjegyzés, nő vagyok csak rossz kategóriába írtam :(
2023. febr. 16. 11:22
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Ha te is dagi vagy és rövid a bré, akkor nehéz lesz ár centinél jobban betolni. Mit szólnátok egy szénhidrát szegény 6 hónapos diétához, ahol leadtok közösen 50kg zsírt?

Utána már lehet odaférne a mézes bödönhöz.

2023. febr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok,ha olvastad a fentebb írt szövegemet. Csak rossz kategóriába írtam.
2023. febr. 16. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem venném készpénznek ezt a "most vagyok először szerelmes" dumát. Simán mondhatja amiatt is hogy ne hagyd el a szex miatt.


Az ovszeres rész meg egyszerűen nevetséges. Mekkora az a kicsi? Nem csak az alhasától tűnik annak?

Mennyi ideje vagytok együtt? Én egy idő után lehet ultimátumot adnék neki

2023. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Akarod a pszichológusát játszani? Mert ha ennyire mélyen bent ülő tudat alatti komplexusok vannak valakiben (ez a valódi oka a bénázásának) azon csak egy szakember tud segíteni. Ott már kevés a türelem és a megértés.

Te ezzel a problémakörrel nem tudsz mit csinálni, csak várni-várni-várni, de amíg ő maga nem vesz erőt saját magán addig ez nem fog változni. Lehet 5, 10, 20 év múlva sem. Gondolom nem akarod addig is hanyagolni a jó szexet. Szóval döntsd el mit akarsz a saját életedtől.

2023. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ragadd tökön, húzd fel neki te és lovagold meg. Majd amikor fennakad a szeme a élménytől, elmúlik minden gátlása. :)
2023. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!