Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban csak akkor leszek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak akkor leszek férfiba szerelmes ha teljesen el fogadom annak aki vagyok?

Figyelt kérdés
Férfiak vonzanak szexuálisan de képtelen vagyok férfiba szerelmes lenni. Meséltem ezt másnak és azt mondta ez azért van mert még mindig nem fogadtam el magam. És ha ez megtörténik akkor a lányok már érzelmileg sem fognak érdekelni?
2022. okt. 21. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Unalmas vagy.
2022. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért?
2022. okt. 21. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Nekem is ez a kérdésem. Miért?
2022. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Bocs hogy kérdésre kérdéssel felelek.

Voltál már pasival?

Esetleg ugyanazzal a pasival többször?

2022. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Voltam igen.

És a másodikra is igen a válasz

2022. okt. 21. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Sokat számit az hogy elfogadodcmagad.sikkal szabadabb leszel.a gondolataid,a kezdeményezőkészség,a pozitív dolgokat jobban és gazdagabban éled meg.és sokkal jobban koncentrálsz a pasikra
2022. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
„képtelen vagyok férfiba szerelmes lenni” Honnan tudod? :) Még megtörténhet. :)
2022. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!