Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek tudnak szerelmesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek tudnak szerelmesek lenni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 17. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne tudnának? :D
2023. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Kezdődnek a "melegek" című értelmetlen kérdések ismét.
2023. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Igen.
2023. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Tudnak,de ez sajnos a legtöbbször egyoldalú.

Illetve sokan nagyon meggyőzően tudják kamuzni,elhihetni,hogy szerelmesek és csak az számít nekik,akik a párjuk.

2023. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ajjaj, de még mennyire!!! :D
2023. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5:Nem lesz viszonozva
2023. jan. 17. 19:48
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom ,hogy meleg vagy e,de ezt a kérdést egyáltalan nem értem😅...Természetesen tudunk szerelmesek lenni.Az megint egy masik téma,hogy a melegek 80%-a egy semmitmondó képződmény,akik csak eljátszák,hogy szeretnek,hogy később pofára is ejtsenek:D.Viszont a "maradék", nagyon is képes szeretni. Tapasztalataim szerint sokszor igazabban, mint akár egy heteró ember:)
2023. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
98%
6: Te már csak tudod. :) Biztos azért vagyok együtt a párommal évek óta...
2023. jan. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Amikor elfogadtam magamat és ismerkedni kezdtem, úgy gondoltam, hogy a szerelmhez, ami egy csodálatos energia, ahhoz mindenképpen kell a női és férfi energia megléte, találkozása. Egészen addig így hittem, amikor 2017 év végén remélytelenül szerelmessé nem váltam egy fiúba. Ő volt az első szerelmem. Ha visszagondolok, még mindig beletudom élni magamat abba az állapotba, amit ketten együtt éltünk át, vagy talán nem is mi, hanem a lelkeink. Olyan volt, mint két lélek összekapaszkodása. Ott nem volt sem tér és idő. Csak a két lélek és valami olyan bombasztikus energia, amit azóta nem is éreztem, csak most néhány hete hasonlót, de ott sajnos megrémült a másik fél. Szóval, igen - létezik. Aki foglalkozik spiritualitással, vagy kicsit "átlát" a fizikai világunkon, az tudja, hogy a személyes kontaktuson és szimpátián túl létezik a szerelem. Bízom benne, hogy leszek még szerelmes. Életem legcsodálatosabb érzése volt.
2023. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Biszexként volt szerencsém fiúba is és lányba is szerelmesnek lenni. Ugynaz a lángoló érzés, mindegy hogy ki a célpont.
2023. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!