Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexeltetek már szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexeltetek már szűz pasival?

Figyelt kérdés

Ha igen, hány szűz pasitok volt? Hányadik partner volt?

Hány évesek voltatok és mennyi a pasi, vagy pasik?

Alkalmi volt, vagy kapcsolat?



2023. febr. 15. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Az első alkalmam a srácnak is az első volt. Én 14 voltam ő 16, és jártunk.
2023. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

Igen. 26 évesen, egy pár évvel fiatalabb sráccal.

Kb a 10. volt. Úgy indult, hogy járunk, de elég hamar vége lett.

2023. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Igen, kettővel. Mindkettő fizetett érte.
2023. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer egy szűz fiú nekem is fizetni akart, hogy szexeljünk. Később megbántam, hogy nem mentem bele.
2023. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Az összes partnerem az volt. Az első, akivel elveszítettem, az nem volt rám tekintettel.


Későbbi partnereim sem voltak odaadóak, de ez nem azért volt baj mert szűzek voltak. 2 hosszabb kapcsolatom volt így, 3 év és másfél.


A mostani párom is az volt, de ő emberileg teljesen más. Örülök, hogy rátaláltam. ❤️

2023. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Az exem, én is szűz voltam...


Jó szr élmény volt az első, mert totál rágörcsölt az egészre, és nagyon nagyon magasról tett rá, hogy nekem mi a jó.

Neki jó volt, azt nagyon emlegette, én meg majdnem sírtam, úgy fájt. Remek...


A barátom még amikor nekem esik is ezerszer figyelmesebb, mint az a hülye volt (nem, ez nála nem változott)

2023. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer, de borzalmas volt. Lehetett volna belőle kapcsolat, de már pont a szex miatt sem erőltettem. 22 voltam, a pasi 24. Igazából az aktus elején derült ki hogy ő még szűz. Nagyon nem tudta hogyan kell csinálni, az egész egy szenvedés volt. Soha többé szűz pasival....
2023. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Én 1x 26évesen egy 20 éves sráccal(az 5. volt),bakancslista miatt.Mielőtt rohadék lennék előre letisztáztam vele,hogy semmi többet nem szeretnék.Nem tudott róla,hogy tudom,hogy még harmat tiszta.

Nagyon szerencsétlen volt szegény és szörnyű volt.De jól titkoltam :D

2023. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

30 éves szülinapomra kértem a páromtól, hogy a világon semmi nem kell, hanem egy szűz pasival gy éjszaka legyen az "ajándékom".

Majdnem egy évig kerestük az alkalmas alanyt, amíg véletlenül megtaláltuk.

Megkaptam mint üveggolyót...:)

Minőséget nem jelentett, de mennyiséget nagyon: irtó hamar tudott regenerálódni, nem számoltam (sajnos) de rengetegszer élvezett el, és kezdte újra. Reggel alig bírtunk lábra állni.:)

Egyszeri alkalom volt, azóta sem láttuk egymást - így volt megbeszélve is.

2023. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
8as vagyok..Egyébként regenerálódás szempontjából igaza van a 9esnek!
2023. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!