Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szexeltetek már szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szexeltetek már szűz pasival? Hány évesek voltatok és hányadik partnered volt? Vagy többes számban, ha több szűz is volt.

Figyelt kérdés

Volt olyan szűz pasid, aki már elsőre is átlag felett teljesített?


Miben volt extra jó? Milyen mérete volt és hányszor tudtatok elélvezni első alkalommal?



2021. jún. 15. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A párom, s extra jó volt mert szerettük egymást.
2021. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
20 voltam, én is szűz. Figyelmes volt és kedves, ha nem tudom, hogy először csinálja, meg sem mondtam volna. Ő a férjem. 47N
2021. jún. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
20 évesek voltunk, nekem a második párom volt. Hónapokkal később sem tudott bele tanulni szóval szakítottunk.
2021. jún. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Sokadik volt, 25 voltam, ő 20.

Nem kérek privit, nincs kedvem beszélgetni.

2021. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!