Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnétek valakivel aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek valakivel aki nem tetszik azért mert van egy olyan szexuális preferenciája ami nektek is bejön?

Figyelt kérdés
Jóban vagyok valakivel aki szereti az anált, minden formáját és én is anál mániás vagyok, de nem jön be külsőleg, nem kövér vagy ilyesmi csak nem az esetem. Néha erősen elgondolkodom ezen.
2023. febr. 14. 19:36
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened én nem feküdnék le olyannal aki nem jön be
2023. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attol függ milye nemtetszik és mennyire.


Nyilván aki nagyon nemtetszik,az off.

Aki határeset vagy simán csak nemtetszik mert husis az belefér.

Nyilván a husis az mondjuk 70-80kg. Akár milyenjó lehet de ha 100+kiló szép arcu akkor is hagynám.

Stb.stb.


Szóval nem jelenthetőki egy szóval,hogy igen vagy nem.

2023. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, csak ha fizet érte.

De ha egyáltalán nem indít be szexuálisan és még intellektuálisan is inkább taszít, akkor meg sem próbálnám, még 100 ezerért sem.


Nagyon kockázatos lenne hogy esetleg nem tudok teljesíteni (ez pedig megalázó nekem és a partnernek is)


33F

2023. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fejre nem tetszik, mint embert szeretem de úgy nem érzek vonzalmat, teste az korrekt.
2023. febr. 14. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb. ahogy második is írta, attól függ mennyire nem az esetem. Van egypár fétisem és nem nagyon hiszek benne, hogy létezik olyan személy aki mindegyikre vevő és mellette külsőleg illetve belsőleg is bejön nekem és én is bejövök neki szóval szerintem valamiben mindenképpen kompromisszumot kell kötnöm.
2023. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ő kb megtalálta élete szerelmét, aki elhízott legutóbbi elmondása szerint de annyira szereti hogy ez már nem zavarja. Elég sokat panaszkodott róla hogy ő otthon van és mikor a pasija hazaér fáradt bármihez is.
2023. febr. 14. 21:13
 7/10 A kérdező kommentje:
Állítólag nem sokan sokan rajonganak az análért.
2023. febr. 14. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked nincs állandó partnered? Csak az análra keresel valakit? Akihez nem vonzódsz, szerintem hagyd, mert fel sem fog állni rá.
2023. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs, még szűz vagyok igazából, de szívesen kipróbálok bármit, nem hiszem hogy sokan anál fanok.
2023. febr. 14. 22:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Voltam már így igen, de semmi extra fétis..

Régóta jóba voltam a sráccal, sosem gondoltam igazán úgy rá.

Pontosan szóról szóra azt érzem iránta, amit 4-es válaszodban leírtál. Test jó, fej annyira nem, de tökre kedvelem.

Valahogy úgy alakult, hogy úgy képzelem nagyon szenvedelyes lehet az ágyban, simogatos, vagy hát pont olyan amit én szeretek.

Azóta elkezdett vonzani. Érdekes dolgok ezek.


De aki nagyon nagyon nem esetem, dehogy az aztán lehetne ugyanolyan is a szexben ami az elképzelésem, akkor sem. Az akkor is rossz élmény maradna.

2023. febr. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!