Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy fiatal szerelmespár (kb....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal szerelmespár (kb. 18-22 évesek) azért rakja ki a fürdőköpenyes szelfit a wellness hotelből, hogy ismerőseik tudtára hozzák, hogy elmentek egy hosszú hétvégére szexelni?

Figyelt kérdés

Adott egy 20 éves pár, kb fél/1 éve lehetnek együtt és most raktak ki sztoriba egy képet, amin fürdőruhában vannak, fürdőköntösben. Az ország másik felébe mentek, a szállodát is megjelölték. Nyilvánvaló, hogy azért mentek, hogy nyugiban szerelmeskedjenek, de ezt miért kell megosztani?


Legalábbis én nem adnám tudtára minden ismerősömnek, hogy egy szállodában kettesben vagyok a barátnőmmel és nem akarnám hogy mindenki azon fantáziáljon, hogy mit is csinálhatunk mi ott. Mert ha kiraknak egy képet, hogy pl. kirándulnak, vagy elmentek vacsizni egyet, az még belefér, bár én azt sem tenném ki. Miért kell a szerelmet/szexualitást is az Insta-sztoriban élni?


A kérdés nem is annyira szexuális jellegű, de talán ebben a kategóriában nem törlik.


2023. febr. 12. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Annak kattog csak ezen az agya, aki nagyon szexelne, csak nincs lehetősége.
2023. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem pont nem az jut róla eszembe hogy szexelnek, hanem hogy wellnesezés után vannak. Csak te látsz bele ebbe szexualitást.
2023. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe semmi szexuális nincs.

Elmentek wellnesezni, fürdenek, szaunáznak stb. Az hogy éjszaka a hálószobában mit csinálnak, az nem a wellnes része, és a sztori se arról szólt.

Azt meg ha mondjuk elmegyek kirándulni, azt se amiatt teszem ki hogy mások orrára kössem a szerelmem, vagy a szexuális életem. Semmi köze ennek ehhez. Kirándulni meg vacsorázni a páromnak kívül is járok barátnőkkel, egyedül, vagy a kutyámmal (kirándulás), amit ugyan úgy megosztok ha olyan kedvem van. És normális ember ebbe nem gondol bele többet mint azt ami. Kikapcsolódás.

2023. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért raktak ki a fürdőköpenyes szelfit a wellness hotelből, hogy ismerőseik tudtára hozzák, hogy elmentek pihenni egy wellness hotelbe. Aki ennél ebbe többet lát bele az egy idióta.
2023. febr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért rakták ki mert egyesek az Fb-n élik a fél életüket azt s kiposztolják ha este májkrémes kenyér van vacsira s mindenképpen ország-világgal tudatni akarják hogy ők biz' most wellneselnek, vagy nyaralnak vagy akármi.

Egyébként aki elmúlt 18 az amúgy is feltételezi hogy ha egy pár elmegy valahova pihenni ott valószínűleg dugni is fognak :D

2023. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Persze hogy azért,had irigykedjenek a többiek.De azért tényleg nem kéne kiteregetni,hogy épp dugni vannak ott.
2023. febr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni gondolom amúgy is szoktak, tehát azt nem kell feltenni sehova. Egy jó kis wellness hétvége meg nem mindennapos esemény.
2023. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!