Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tud csak kutyapózban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tud csak kutyapózban elmenni a pasim?

Figyelt kérdés

A barátommal többnyire úgy néz ki a szex, hogy misszionáriusban vagy lovaglóban csináljuk, amig nekem orgazmusom nem lesz, de ő kb. 5-ből 4-szer nem tud így elmenni, csak ha átváltunk kutyába (vagy szájjal fejezem be, de az ritkább).


Ez miért lehet? Én csinálok valamit rosszul? Vagy van esetleg más olyan póz, amit érdemes lehet kipróbálnunk, és neki is jó lehet?


Egymással vesztettük el a szüzességünket, nem voltunk soha mással, szóval egyikünk sem túl tapasztalt... :)



2023. febr. 11. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert a kutyába szorít a legjobban a pin@ és akkor lesz elég erős a stimuláló a makk végén található érző idegeknek.
2023. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Tág vagy, vagy a farka kicsi.
2023. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Abban a pózba kapja a legjobb/legtöbb stimulációt a farka.

Nekem misszionáriusban sem mindenhogyan jó. Barátnőmnek igen szűk, de ha úgy csinálom, hogy neki legyen jó akkor nekem nem olyan jó ha úgy csinálom, hogy nekem akkor neki kevésbé. Lovaglóban kölcsönösen jó. Hátulról szintén szeretem, de nem mondanám jobbnak.

Ki kell tapasztalni, melyik póz, kinek, hogyan jó.

2023. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve már én sem tudok olyan könnyen elmenni amikor akarok (régen tudtam), azóta nekem is a kutya vagy a nő hason fekve és úgy hátulról a leg egyszerűbb arra hogy elmenjek. Részben úgy vannak a legjobb ingerek a péniszen, részben pedig akkor tudok megfelelő ideig olyan tempót diktálni ami kell az élvezéshez. 32/F
2023. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyerértek az előttem szólókkal+lehet, hogy a hátulról d.gó pózban a legizgatóbb a látvány számára.
2023. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok vele, nekem egyértelműen az az oka, hogy így a legizgatóbb a látvány.
2023. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 érdeklődő35 ***** válasza:

Én meg csak úgy tudok, tudtam, ahogy az 4#es is.

nő hason fekve és úgy hátulról. Megfogva a fenekét és magamra húzva.

2023. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem elég vastag a pénisze,vagy nem eléggé aktívan végzi a dugast!
2023. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Jobb a picsád mint a fejed meg a csöcsöd.
2023. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az én pasim meg csak misszionáriusban, a combjaimat lefeszítve élvez el. Akkor tud úgy begyorsulni, ahogy neki a legjobb.

Kérdeztem tőle, azt mondja, neki így a legkönnyebb. Régen hátulról is ment, mostanában nem, ennyi, nem kell túlgondolni.

2023. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!