Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk Kutyapózban mennyi ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Kutyapózban mennyi ideig bírjátok csinálni?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha nem is élveztek el mennyi ideig bírjátok szusszal kutyapózban a szexet.

Ebben a pózban nektek is ennyire fárasztó az intenzív szex?



2022. dec. 11. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Melyik lyukba?

Én kutyapózban úgy szeretem, ha az ágy mellett állok, térdelve mindig csúszok.


Elég jól bírom, de mára szerencsére le tudtam faragni az időt, a fantáziával ellentétben az 1-1.5 órás szex már kidörzsöli a csajt is.

2022. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam hogy a lány az ágyon pucsít és a fiú hátulról térdelve csinálja.

Állva nyilván könnyebb a stabilabb tartás miatt.

2022. dec. 11. 21:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Én úgy max pár percig szeretem.
2022. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
5-10 perc
2022. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kutyában max 20 perc, ha utána keményen meglovagol, akkor kaphat még 15-20at😊
2022. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

2p fürdéssel cigivel.


Amúgy hátulról 2X van. De szerintem úgy se volt több soha 10 percnél. 1-2-szer volt sokkal több de akkor nem tudom mi okozta fáradt voltam lehet.

2022. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Elsőre 5 perc kb, utána fél óra vagy több, ha egyáltalán el tudok élvezni újra.
2022. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Januári tinderessel randiról hozzá hazaérve éjfél után kezdtünk tenni-venni, kiderült, hogy csak és kizárólag kutyában csinálja. Bedőlt és nem nézünk egymára, küldjem. Nos, fél percig se bírtam, majd kis szünet után megint, akkor is fél perc volt. Alszunk, reggel folytatás, megint fél perc. Ez utóbbi már zavart, mert hiába húztam végre óvszert (tabit szedett, de a végén zavart, mi lesz, ha mégis teherbe ejtem a sok beleélvezéssel), azért ennyire nem szokott érzékeny lenni a makkom. Nyáron a köv. nővel tovább bírtam, nem is csináltuk sokszor kutyában, de kiderült, hogy a kb. 9 óra alatti 3 szex volt a baj, ha találkoztunk volna még a héten párszor, hétvégére tovább bírtam volna, de sajnos véget vetettem a dolognak, amit konkrétan a mai napig bánok, főleg most, hogy teljesen magányos vagyok és sehol senki, még 50 feletti nőknek sem kellek.


f

2022. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát változó, mióta elkezdtem megint sportolni, kicsit kitartóbb vagyok.

Kutya a kedvencem, igazából ebben a pózban gyorsan elélvezek, főleg ha szép a látvány, szűk a punci és fel is vagyok izgulva teljesen.

Szóval ha folyamatosan reszelem kutyában, akkor kb 2-3 perc alatt el is élvezek, viszont fizikálisan még bírnám kb 2 percig tisztességesen. Utánna már csak ütemtelen maszatolás lenne részemről.

Viszont ha váltakoztatom a sebességet, úgy nyílván tovább birom.

2022. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kutya póz nem igazán fárasztó, olyan is van hogy a csaj mozog a mozdulatlan farkamon előre hátra
2022. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!