Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak!Kutyapózban a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Kutyapózban a nő ,vagy a férfi terpesszen nagyobbat,számotokra melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Ha Ti akkor szűkebbnek érzitek a puncit?
2022. aug. 9. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jött be eddig, ha a lány terpeszt jobban, mert akkor alacsonyabban van és nekem úgy könnyebb. Ha egyáltalán nem terpeszt, akkor kb. alig érem fel. Bár eddig nem voltak olyan barátnőim, akik nálam sokkal alacsonyabbak. Lehet, hogy sokkal nagyobb magasságbeli különbséggel terpesz nélkül is felérném.
2022. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Zárt láb, letett fej. Ez a legjobb.
2022. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem jobb ha a nő
2022. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha én, nem azt mondom hogy teljesen zárt lábbal legyen, egy kicsit ő is terpesszen. Mondjuk az sem gond ha teljesen zárt lábakkal, ha egy kicsit pucsít hozzá.
2022. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, hogy kinek milyen hosszú a combja. Mivel én elég magas vagyok, a legtöbb csaj sokkal alacsonyabb nálam. Így ha nagyot terpesztettek volna, nem jó magasságban lett volna a puncijuk.



+ A férfinak jobban kell a stabilitás , mert csak 2 térde van a talajon/ágyon

2022. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem pusztán az számít, hogy a férfinek hogyan jó. Én variálni szoktam, hol zárt láb, hol terpesz, hol feltolom a popsit, hol normálisan tartom doggyban. Mert minden kis változtatással más-más pontokon ingerel a pénisz, s nekem a saját élvezetem is fontos. Eddig nem is volt panasz, hogy ilyesmiket csináltam menet közben. :)
2022. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Á.Zoli ***** válasza:
Ez teljesen partnerfüggő (magasság)
2022. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondok neked egy tuti tippet, kommunikáció. Kérdezd meg tőle, hogy szereted? Imádni fog érte és a választ is megtudod!

Ne statisztika alapján próbáld már megfejteni az embereket, mert arra csak az a válasz MINDEN LEHET!

2022. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!