Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfiak is viselnek néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiak is viselnek néha néha férfi tangát.? Hetero vagyok, bárki bàrmit vagdalkozna itt, de néha rám jön és annyira de annyira kényelmesen tartja a farkam és a csomagot is, amit egy boxer sosem fog. Vizuálisan sem rossz (kérésre megmutatom).

Figyelt kérdés

2022. júl. 21. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%

Ez valami burkolt hirdetés?

(nem vagyok rá kíváncsi, nekem nem kell elküldeni)

2022. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kíváncsiság csupán, mennyire elterjedt ez ma.?
2022. júl. 21. 16:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én páromnak olyan alsógatyát nehezen találok, akibe belefér neki (kicsit nagyobb csomagja van). Nem egyszer láttam boltban férfi tangát is. Abból 100%, hogy kilógna neki. Neki marad a boxer. Alváshoz pedig a kicsivel térd fölé érő alvós boxer, mivel csak az kényelmes neki és abból biztos nem lóg ki. Kellemetlen tudna lenni, ha itt van nálunk valaki.
2022. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mert mekkora a csomagja?farka is nagy?


Nàlatok van valaki ha alszotok? 😂😂

2022. júl. 21. 18:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

20+ neki a farka. Lankadt állapotban sem túl kicsi.


Hétvégente mindig van valaki nálunk. Nagy házban élünk. Itt tartjuk a bulikat a haverokkal. Plusz a családunk egy része otthon él. Kb 1-2 havonta jönnek hozzánk. Szóval havi 1 hétvégén vagyunk egyedül.

2022. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Megmutatod?mink itt azt nem hisszük ám 😂😂😂
2022. júl. 21. 18:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#5

Boxert varrni olcsó, és egyszerű.

Lehet módosítani, hogy XXL legyen elől, a szára meg a szokásos méret.

Keressek neked szabásmintát?

2022. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 Megköszönném. A mostaniakat csak kicsit átalakítottam neki, de nem vagyok nagy varró istennő, de megcsinálom neki ezeket szívesen. Jelenleg XL-et veszek neki, hogy elöl jó legyen majd átalakítom M-re a többi részt.


#6 Nem küldözgetek senkinek képet semmiről. Elég, ha én látom az övét. Egyszer kíváncsiságból lemértük. Szóval innen tudom a méretét.

2022. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Kit érdekel? Hordj, ami csak jól esik.


Puszi:

Egy lány, aki szeret boxert hordani.

2022. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig tangát hordok már egy ideje. Igaz nőit, mert abból több féle van és sokkal kényelmesebb számomra. Ha szeretnéd megmutatom őket
2022. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!