Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről nem kivánhat vagy csak én tulzom el és normális ? F:49 N:28

Figyelt kérdés
épp hogy elkezdtünk szexelni jött a sogornőm, hamar leráztam hogy fürdeni szeretnék, elkezdtünk újból de már nem állt fel neki.

2023. febr. 10. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Van ez így ebben a korban.
2023. febr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
49 évesen már azért bőven előfordulhatnak teljesítmény problémák egy férfinél. Normális
2023. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Kép?
2023. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Mit vártál? Már akkor verte a lompost mikor meg sem születtél, persze hogy nem működik. 🤣
2023. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Sógornőd? Ezek szerint a férjedről kérdezel. Neked kell ismerned, milyen az egészségi állapota, ide értve az idegi állapotát is. Lehet, hogy a látogató zavarta meg és kizökkent. Ez csak találgatás.
2023. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Azon csodálkozol, hogy 50 évesen nem tudta berúgni a kúrógépet? Te még gondolat sem voltál, már akkor reszelte az anyád korabelieket. Ebben a korban már elég gyakori a merevedési zavar.
2023. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Na jól van, azért még egy 49 éves férfit nem kell így leírni, mint itt a válaszolók többsége. Dédapám még 85 éves korában is járogatott egy nála 20 évvel fiatalabb özvegyasszonyhoz "rózsát metszeni". Kisgyerekként egy ideig azt hittem, ott lakik, mert mindig onnan láttam kijönni.
2023. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
😊😊
2023. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

A merevedési zavar nem feltétlen függ össze a korral. Persze a korral csökkenhet a tesztoszteron szint de nagyon egyénfüggő. Nekem fiatalabb korban párszor megesett, hogy nem állt fel de az inkább a parázás stressz miatt volt. Minél jobban akarsz teljesíteni és félsz a kudarctól annál nagyobb nyomás nehezedik rád és ez miatt gyakran csődöt mondhat a szerka. Vagyis nem kell ezt a korhoz kötni.

Bizonyos helyzetekben megtörténik. Nem csak, hogy nem lehet ebből következtetni arra, hogy nem kíván hanem épp ellenkezőleg. Akinél mindenképp teljesíteni akar, úgymond akinél fontos neki, hogy jó képet mutasson magáról szexuális téren az előtt stresszel be legjobban aztán ez a következménye.

2023. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
S ilyenkor miért nem használod a kicsi szádat? Nem, nem beszédre 😂
2023. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!