Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Normális, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Normális, hogy szex közben semmit nem érzek?

Figyelt kérdés
Nem, hogy elélvezni nem tudok, de mégcsak semmi jó nincs a szexben. Azt érzem, hogy mozog bennem valami, viszont semmi jó érzés! Csiklóval persze megy, de ahhoz nem kell partner. Ez normális? Van még így rajtam kívül valaki?

2023. febr. 9. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Aha, tokre. Nekem is ilyen volt anno. En sokaig paraztam, hogy azert,ert biztos tag vagyok, pedig a legtobb sracnak szuk is voltam. Sok ev "gyakorlat" utan meg partner utan mar jobban erzem ott lent a dolgokat. A mostani paromnal erzek a legtobb mindent, meg erzem a hianyat, akar, hogy berakja, hogy "kitoltse az urt", meg kifejezett kellemes erzes amikor mozog, de orgazmusom csakis csiklom at van, szoval en kozben simogatom magam, ezt ajanlom neked is. Meg fejben is sok mindennek rendben kell lenno, oda kell koncentralni, nem masra. Engem sokszor a tudat izgat fel, hogy benn van, es csinaljukm
2023. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen így vagyok.
2023. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!