Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha volt rossz szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha volt rossz szexben részetek az mitől volt rossz?

Figyelt kérdés
Korábbi kérdés ihletett.
2023. febr. 10. 02:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Passzív, görcsös, fantázia nélküli, gyatra kommunikációval rendelkező nő volt.

Amúgy emberileg a mai napig kedvelem, néha beszélünk is.

De a szex nem ment, 6 hónapig vártam, hogy lesz e javulás, nem lett, így a párkapcsolatból kiléptem.

2023. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
#8 nőként tudhatnád h az emlitett helyzetben nem magát a szexet nem élvezi a nő hanem azt akivel szexel.
2023. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

ma 10:19


Ez is lehet 🤷‍♂️ de akkor miért ragaszkodott hozzám?

2023. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 mikeXxX ***** válasza:
73%
14 nap munka után sikerült találkozni a lánnyal szó nem volt szexről (eleve mindig nekem kellett kezdemènyezni ) majd este kis kifli póz ès èn be is aludtam kb 10 perc után hozzá teszem egy hang nem volt közben. Majd másnap megkèrdezte mièrt nem vettem a cèlzást a szexre ( kis kifli volt az) mindig is egy fadarab volt feküdt háton ès ennyi orális szex nyuku simogatás nyuku csók semmi 🤣!
2023. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nyuku 🤣🤣🤣🤣🤣 esküszöm, hogy az egészben ez a legviccesebb 🤣🤣🤣
2023. febr. 10. 22:13
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Néhányszor éreztem kellemetlen szagot...az engem teljesen lelohaszt...
2023. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


16. Teljesen megértem! Amint szagokat érzékelek, huss, volt vágy nincs vágy..

2023. febr. 12. 12:08
 18/23 anonim ***** válasza:

Volt 1 csajom, nagyon vékony és nagyon szűk. Nem tudott nedvesedni semmitől, csak ha már tömted. Rohadt gáz volt és mindig fájt utána a pélo.

Aztán az első feleségem, ahogy múlott az idő, egyre unalmasabb lett. Mindig ugyanaz a póz, mindig ugyan az az ütem. Pár év után nem lehetett kinyalni, mert szerinte felborul a hüvely ph-ja, nem lehetett fenékbe, mert ha szülni fog, kijön az aranyere, a petting szerinte 15 perc csókolózás és hasonló baromságok.

Szerencsére elvitték tőlem, most más kínlódik vele😃😃😂😂😂🤭🤭

2023. márc. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Akivel voltam, jó lett volna minden, de, már elnézést, "punci fing "hang jött, ami mind kettőnket megzavart. Nagyon kínosra sikerült az egész, nem is lett folytatása.
2023. márc. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

19. 🤨

Mindenki punci pukizik, nem hiszem, hogy ez ekkora gond.

2023. márc. 9. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!