Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdőként csak rossz lehetsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdőként csak rossz lehetsz a férfiaknak orálban?

Figyelt kérdés
2023. jan. 24. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül. Nekem elsőre is sikerült orgazmust okozni és a partner is elégedett volt
2023. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem igy van. Ha végignézel egy-két vidit a témában máris oboakirálynö lehetsz. Csak akkor van peched ha szopatni akar a partnered, az keményebb müfaj.
2023. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem elsőre elélvezett a barátom pedig nagy volt neki alig tudtam bekapni. Persze már sokkal jobb vagyok de azt se mondanám rossznak :D
2023. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Az attól függ... mennyire figyelsz, mennyire tudsz ráhangolódni a partnerre, elkapni a közös szinkront.
2023. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem dehogyis. Csak figyelj oda rá, és kérdezd meg hogy jó neki.

Ha már lelkes vagy az általában bejön nekik, ha nem muszájból csinálod.

2023. jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
A cumival az van, hogy ami nem jó az is jó.
2023. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Csak ne úgy csináld, hogy a pasi annyit érez belőle, hogy hideg/meleg. Szopogassad szépen, szorgalmasan.
2023. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt nyugodtan megkérheted, hogy segítsen, hogy mit hogyan szeret


Másrészt én új partnerrel is mindig izgulok kicsit. Olyan mintha először csinálnám, hisz neki végül is először. Nem mindenki szeret ugyanúgy mindent. Lehet hogy ami az egyiknek bejött, az a másiknak nem fog.

De egyrészt szóból ért az ember, másrészt ha élvezed, nem csak csinálod, akkor sztem már ez is bejön a pasinak :)

2023. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a saját szorakozásodra is, kedvesen, örömmel élvezettel tudod csinálni, akkor kb bármi jó lesz. Szóval ugy és akkor kéne csinálnod, ha ez számodra is szorakozás, nem kényszer.
2023. jan. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!