Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha volt rossz szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha volt rossz szexben részetek az mitől volt rossz?

Figyelt kérdés
Korábbi kérdés ihletett.
2023. febr. 10. 02:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Amikor nem volt, az elég rossz volt.
2023. febr. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen kedvetlen vagy passzív volt a lány...


45/F

2023. febr. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a lany kb annyira aktiv mint egy darab deszka. Eleg kiabrandito.
2023. febr. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Mióta tökön rúgtak, merevedési zavarom van, így pedig elég kínos szexelni, hogy hol áll, hol nem áll. Legrosszabb mikor már azt hiszem, hogy normálisan áll, berakom, és lelankad.
2023. febr. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Nálam is az volt, hogy kb. a szeretkezés felénél derült ki, hogy nem igazán vagyunk egy hullámhosszon a partneremmel :)
2023. febr. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Aktus felénél unottan nézett mindenfelé és mikor az okát kérdeztem akkor azt mondta hogy valójában ő sosem élvezte a szexet, csak nekem akart örömet okozni. Ott véget is ért vele a pályafutásom. Felöltöztem otthagytam és 3 órát dekkoltam a Nyugatiban az első vonatig
2023. febr. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
Fadarab, unott volt a lány.
2023. febr. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy látom leginkább az a válasz jön, hogy unott vagy "fadarab" volt a lány. Lányként megmondom őszintén, ez még nekem is felfoghatatlan. Én imádok szeretkezni, sosem voltam unott közben vagy egy "fadarab". Sőt, elég sokszor én sokkal hamarabb bevadulok közben, mint a párom :D A 6-os válaszoló írt olyat, hogy állítólag a lány valójában sosem élvezte a szexet. Ez hogyan lehetséges? Pedig a szex az egyik legjobb dolog ...


19/L

2023. febr. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%

ma 07:37


Nem bonyolult ez. Akkor előtte pár nappal szakított velem életem első barátnője. Úgy voltam vele, hogy dacból is belementem egy ilyen kalandban, tehát érzelmileg nem füztek hozzá komoly érzelmek, tehát elképzelhető hogy nem bontakoztam ki eléggé.


Illetve lehet hogy ő azért nem élvezte mert még sosem volt rendesen megdugva. Én se segítettem ezen a statisztikáján szerintem.

És mivel első kapcsolat után volt, még én is messze tapasztalatlanabb voltam ebben a témában, így ezért se biztos hogy oly nagy örömet okozott volna neki.


A szex jó dolog és akkor jó ha mocskos 😀

2023. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

Nekem az volt zavaró, hogy állandóan "tökéletes" hangulatnak kellett hozzá lennie... Egy olyan napon, amikor volt valami romantikus közös program, amikor 100%-on pörögtek az érzelmek és nagy a szerelem, este, vacsora és fürdés után az ágyban 500 millió romantikus csók után a sötétben, ahol alig látsz a másikból valamit... És utána érzelmes szeretkezés.


Nem az a baj, hogy ilyen volt, hamem az, hogy csak ilyen, különben nem is élvezte...


Másik problémaként a csendességet jegyezném föl. A halk szuszogás az nekem nem elég, de hát nagyon gátlásos volt a lány és folyamatosan visszafogta magát.

2023. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!