Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakori hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori hogy valaki huszonévesen veszti el?

Figyelt kérdés
20-25 re gondolok, én 22 éves férfi vagyok, szűz.
2023. febr. 9. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok (leszek)
2023. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakori, főleg manapság.

22 évesen erős kifejezés még a férfi, de igen, az vagy.

Nincs miért aggódnod. Bármikor kamuzhatod, hogy megtörtént már, nem?

Legalább ismerkedsz, teszel valamit érte, hogy legyen barátnőd/szexuális kapcsolatod?

Rakd fel magad a Tinderre, mire vársz? Orvos barátnőm ott ismerte meg a párját, 3 éve együtt is vannak, nem kamu. És a barátja elég duci. (Kicsit ő is.)

Úgyhogy nincs kifogás.

2023. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2.Most csatlakoztam egy szerepjátékos csoportba, korábban is voltak emberi kapcsolataim ezen keresztül.


Amúgy egy munkás el is hitte hogy 4 nővel voltam mikor megkérdezte hánnyal feküdtem le, hehh.

2023. febr. 9. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én baráti körömben gyakori. Én 21 voltam, egyik barátnőm 20, amikor elsőre megtörtént, többeknek még mindig nem volt, akár csók sem.
2023. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Öhm én 12 évesen megcsókoltam a gyerekszerelmemet és annyi, ha ez számít. Bár nem szeretem a csókot, abszolút közömbös számomra.
2023. febr. 9. 23:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én baráti körömben kettő 24 éves van. Egy lány meg egy srác. Többször emlegettem, hogy veszítsék el egymással, de még annyi se. Hogy miért azok? Annyira túlbonyolítják... Az első szex nem nagy élmény lássuk be, inkább az utánakövetkező munka nagy, hogy felismerd mi tetszik az ágyban. Az sem segít, hogy a tökéletes alakú és álompasira/álomnőre várnak, aki szerintem nem létezik és főleg nem fogja berugni úgy az ajtót, hogy "mássz ram". De mindegy. Lényegében nagyon nehéz ismerkedni is, többnyire lehetetlen személyesen, interneten meg nagyon gagyi és személytelen. Nem lennék a következő generációk tagja sem.
2023. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!