Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori vagy ritka,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori vagy ritka, hogy huszonéves lányokat izgat a csoportos szex?

Figyelt kérdés

2017. dec. 27. 23:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem ritka, de én fiú vagyok
2017. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Izgatni izgat, bár attól függ mekkora az a csoport :) Mondjuk 3 fiú 3 lány felállás az még oké lenne. 19/L Kíméljetek meg a privátoktól.
2017. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Pl 4 lány, 3 fiúra gondolok.
2017. dec. 28. 00:09
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs. Engem nem izgat.
2017. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
Engem az izgat, amiben én vagyok az egyetlen nő.
2017. dec. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%

Nem gyakori, azaz nagyon ritka. Lottó ötös valószínűbb idén, vagy az, hogy te magad vagy a csoport, esetleg abból legalább pár személy...


Próbáljátok inkább háztartatási keksszel a konyhában, abból talán csinálnak valamit a lányok.


Pl. nekem, már volt részem olyan palacsintasütésben, ahol négy lány volt és négy fiú. Keksz nem volt, csak palacsinta.

2017. dec. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Jó nagy ribizlinek kell lenni ehhez
2017. dec. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

A tapasztalatom az, hogy elég sok(főleg az 1 nő, több pasi), de meg is valósítani már csak kevés.

Mondjuk az is igaz, hogy nem arról van szó, hogy nem akarják, hanem nincs rá lehetőség(az nem lehetőség, hogy a diszkóban mindenféle semmirekellő bepróbálkozik).

Ismerve a nőket tuti valami kényelmes, diszkrét helyszínen, szintén diszkrét, vonzó pasikkal, akik tudják a dolgukat.

Na ez így elég nehéz, mert sokszor egyet se könnyű, nem hogy többet.:D

2017. dec. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nyilván az egésznek az a sarkalatos pontja, hogy ki az akiben annyira meg tudnak bízni, hogy egy ilyen partin rábízzák magukat.
2017. dec. 28. 07:38
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

Soknak megfordul a fejében a tapasztalataim szerint, de kevesen valósítják meg.

Több pasis felálláshoz azért nehéz nőt találni, mert bizalmatlanok. Férfit azért, mert az utolsó pillanatban lemondják.

Ahányat sikerült összehoznom, azért mind jól sikerült. Egy lánnyal az óta is gyakran beszélgetünk. Nagyon jól sikerült az a találkozás...

2017. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!