Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik vagy szexi a szőrös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik vagy szexi a szőrös mellkas a lányoknak fiatal srácon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok dagadt fószer, járok kondizni, mondhatni izmos vagyok😂, A mellkasomon, hasamon is szőrös vagyok elég rendesen, környezetemben azt mondja mindenki jól áll nekem, olyan igazi férfias vagyok a 190centimmel, de eddig rövidre vágtam, viszont most meguntam és meghagytam természetesnek. Lehetek így is szexi, ha a farkam rövidebbre vágom, a felsőtestem meg ősemberesen hordom?:D


(Ez nem egy zegzhirdetés😂)


A korotokat is leírnátok majd, ha válaszoltok?



2023. febr. 9. 09:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szexi, kortól függetlenül. Kár, hogy ritkán találkozni ilyen pasikkal.
2023. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ehhez hasonló a mellkasomon, ilyen sötét is, annyi, hogy nekem barna a hajam, de a szakállam is hasonló


[link]

2023. febr. 9. 11:28
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha nem bunda, hanem szőr, akkor igen
2023. febr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez a gyengém, nagyon férfias 😍 A sors fintora, hogy nem volt még benne részem 😅, valahogy mindig félcsupasz testű férfiakkal fordultak komolyra a dolgok.
2023. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hát nekem pont ugyanilyen még ahogy növésirányok is😅 ez bundának számít?:D
2023. febr. 10. 08:18
 16/20 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a szőrös mellkast.
2023. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Undorító szerintem engem nem vonz ódivatú.

23L

2023. febr. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

tetszik vagy szexi? hát gondolom ha tetszik valamelyik nőnek ő szerinte ez szexi:D !!?!?!?

amúgy

Jó vagy finom a marhapörkölt? :D

2023. febr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Tetszhet egy pulóver is, de nem biztos, h az szexi is, de értelek!😂 Nézőpont kérdése
2023. febr. 18. 09:22
 20/20 anonim ***** válasza:
hát legtöbb nőnek az arany középút tetszik gondolom..se nem csupasz se nem dzsungel. De a mendemondák ellenére eddig minden barátnőm azt kérte hogy hagyjam meg a szőrt odalent. Szóval... azért nem minden a mendemondák szerint van.
2023. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!