Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik vagy szexi a szőrös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik vagy szexi a szőrös mellkas a lányoknak fiatal srácon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok dagadt fószer, járok kondizni, mondhatni izmos vagyok😂, A mellkasomon, hasamon is szőrös vagyok elég rendesen, környezetemben azt mondja mindenki jól áll nekem, olyan igazi férfias vagyok a 190centimmel, de eddig rövidre vágtam, viszont most meguntam és meghagytam természetesnek. Lehetek így is szexi, ha a farkam rövidebbre vágom, a felsőtestem meg ősemberesen hordom?:D


(Ez nem egy zegzhirdetés😂)


A korotokat is leírnátok majd, ha válaszoltok?



2023. febr. 9. 09:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem
2023. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Nekem bejön
2023. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Tökéletes. A legjobb a szőrös mellkas, has! És ez nem ősemberes, hanem férfias, szexi.


U.I.: a farkad ne vágd rövidebbre, biztos fájna.


27N

2023. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

én régen mindig azt mondtam, hogy nekem csupasz pasi kell.

aztán volt egy nagyon fekete hajú, erős szőrzetű, borostás párom. ahh, imádtam!!

valamennyire ő is gondozta (volt ahol teljesen leszedte) de ha meg volt hagyva a mellkasán teljesen az is bejött! tök mindegy volt, csak vele lehessek :D

27l

2023. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Haver ne vágd rövidebbre a farkadat, max. a szőrt rajta 😂 Egyébként a nők egyik részének (valamennyire) bejön, ha hozzá "egyben" is olyan a pasi kisugárzása, megjelenése, a másik részének meg nem. Szimpla ízlés kérdése. A nagyon szőrmók pasi viszont a nők többségének nem tetszik.
2023. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Na jó, besirattok, a farkam alatt a szőrt értettem nyilván😂😂😂😂 Am 27 vagyok én is😁😂
2023. febr. 9. 09:50
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik az ősember style de van akinek bejön, én is szőrtelenítek szeretem ha a masik is. 25l
2023. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Bejön nekik
2023. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Amíg nem extrém nagy bundáról van szó, addig nekem belefér. De az intim részeken taszít a természetes szőr, az mindenképpen röviden tetszik.
2023. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
a farkad rövidebbre vágod? hujuj
2023. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!