Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy ha az ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha az ember normális ráír egy lányra egyből flegmázik meg nem válaszolgat de amikor a perverz faszok írogatnak nekik azok érdeklik?

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 07:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ugy erted tobb szaz no es ferfitarsaim is mind igy tapasztaljak?

Attol hogy te nagyon mas ak erzed magad nem kell felhaborodni azon amilyenek a nok altalaban

2023. febr. 8. 09:28
 12/17 anonim ***** válasza:

" Ja bocsánat de a faszküldéssel meg tudtok mit kezdeni? "

De ezt se tudod csak most sértődöttségedben ezt ráfogod.

2023. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kollega, nagyon savanyú a szőlő.. áLazíts szerintem egy picit, a csajok még neten keresztül is megérzik ha ráfeszültél hogy mindenképp ismerkedj, vagy partnert szeretnél. Én sosem akadok ki ilyenen, volt hogy itt állítólagos sugarbaby, a harmadik üzenetben olyan flegma volt hogy én tiltottam le. Velem csak azért ne legyen egy nő se flegma, mert olyanja van amire esetleg vágyok, ez senkit nem jogosít fel semmire.
2023. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hat de akkor tilthatod az osszeset szinte
2023. febr. 8. 10:22
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem hallottam olyan nőről, akinek a kéretlen farok küldözgetés imponáló lenne ismerkedésnél. Nem tudom te milyen közegből jössz..
2023. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jól írja a #8. Ha konkrétan erről a kategóriáról beszélünk,akkor adott a téma, miért van itt bárki is. Ha megtalálja az aranyközéputat az ember, és normálisan ír a szexel kapcsolatosan, azzal nem lesz senkinek sem gondja. Viszont a két véglet, az általános cseverészés meg a túl primitív stílus, nem igazán keresettek.
2023. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ilyenkor csak az érdekelne, hogy mégis ezt honnan veszed? :) Azért mert te valamiért nem mentél át a szűrőn, honnan tudod, hogy kikkel és miért beszélget?

Én pl. csak normális pasikkal beszélgetek, de hogy ki-mit tart annak, az már nagyon más. Pl. volt, aki a pisilési szokásokról akart kérdezni, amire szűkszavúan válaszolgattam, mire egyszer jött, hogy randizzunk, aztán mivel nem láttam az üzenetét azonnal, már az anyázás is fogadott, hogy mekkora r@banc vagyok, mert nekem sem kellenek a normális pasik...

Ugyanez, ismerkedés, öt normális mondatot nem tudtunk váltani, majd két nappal később jött az üzenet, hogy, na, akkor mikor szexelünk, előtte sétálhatunk kézen fogva...

Szóval ne is haragudj, de mindenki normálisan hiszi magát. Nekem meg elvem, hogy mindenki hülye, a maga módján, csak meg kell találni akivel közös hullámhosszon vagyunk.

Lehet, hogy tényleg nincs gond az adott emberrel, egyszerűen velünk nem jön ki.

Bár azért tényleg vannak nagyon fura emberek is, de persze ez az én véleményem.

N33

2023. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!