Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak legnagyobb része jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak legnagyobb része jó az ágyban és kitud elégíteni egy nőt?

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 05:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%
Azt nem tudom, hogy más mit tud. De én igen kitudom elégíteni a nőt. Sokan azt hiszik hogy a szex az csak egy bedugom elélvezek és kész. Ez nem így van! A fontos (nekem ez nagyon az) hogy a nőnek is nagyon élvezetes legyen az együttlét.
2023. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

A férfiak többsége szarul kommunikál, nem figyel oda, azt hiszi a saját vágyai kielégítésétől a másiknak is k.rva jó lesz. Ezen felül süket fülekre találnak a másik óvatosabb vagy nyersebb visszajelzései. Majd jön a durci, meg a bezzeg a többi nőnek jó volt stb-stb.

Szóval a kivételeket igen csak meg kell becsülni!

És nem kitud elégíteni, hanem ki tud elégíteni. Mert nem kitud, hanem kielégít.

2023. febr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
Sokan élnek boldogtalan kapcsolatban, ami a szexuális életből ered. Ki lenne elégítve a nő akkor nem lenne ennyi ilyen kapcsolat. Máskülönben meg otthon nem mernek beszélni a vagyaikrol sem a nők sem a férfiak. Lehet hogy elég lenne egy kiadós, vadulós szex vagy éppen egy romantikus össze bújós együttlét és minden a helyén lenne.
2023. febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kérdésemet az ihlette meg, hogy nem egy választ olvastam már itt ebben a témába, amik azt ecsetelték, ha nem jó a szex, dobbantani kell, akár azonnal. És mivel rengetegen élnek párkapcsolatban, így ebből az következik, hogy a nő meg van elégedve a párja teljesítményével. Sajnos én a férfiak azon részéhez tartozok, akik nem tudnak jól teljesíteni az ágyban, így az ismerkedéstől is egy jó ideje elzárkózok.
2023. febr. 8. 09:57
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem sok nő és férfi is szemet huny a probléma fölött egy házasságban, vagy tartós kapcsolatban. Ebben is vannak fokozatok. Van, aki nem annyira jó az ágyban, de azért nem is tarthatatlanul rossz, viszont egyéb emberi tulajdonságai olyanok, ami miatt a párja szívesen él vele, még akkor is, ha életében már mással volt jobb is a szex. Van olyan is, amikor a szex jó, de egyéb téren nem illenek össze. Az utóbbi esetben szerintem inkább tönkremegy a kapcsolat, mint a '

"nem a legjobb" szex miatt.

2023. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos nem.😊

De biztos vagyok benne mindenkinek meg van a párja, és abban is hogy mindenkinek más jön be.

2023. febr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%
15. hozzászólásomat még annyival kiegészíteném, hogy aki kívánja a párját, akar jó lenni, és képes odafigyelni a másikra, hogy neki mi jó, az azért olyan nagyon elrontani nem tudja.
2023. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nem. A férfiak legalább fele még mindig ott tart, hogy a szex csak a dugásról és szopásról szól. Fogalmuk sincs a nőkről és sokukat nem is érdekli sajnos.
2023. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos igaz, hogy nem tudunk szexelni normálisan.


Nekem az a szerencsém 2 hosszabb kapcsolatom volt és a mostani azért élvezi velem mert én tanultam, mit és hogyan csináljak. Visszajelzést kértem és addig csináltam amíg nem voltam jó :)


Pl: barátnőm nem nagyon akarta hogy nyaljam, aztán egyszer engedte és meglepődött hogy elélvezett, mert senki nem tudott nyalni még így. Igaz sok alkalmi kapcsolata volt inkább.


Viszont pl a farkammal nem tudom elélveztetni... pedig 18cm, örülök és megvagyok vele elégedve, de valamiért sose tudtam vele orgazmust adni, de mai napig próbálkozom és amíg nem megy addig ott a szám. Csak akarni kell és tudni mi kell a másiknak, de aki csak durr bele azzal sz*r lesz mindig.


26

2023. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Velem nem az a probléma, hogy nem figyelek oda a nőre, hanem testi baj van. Túl kicsi méret, és gyorstüzelés.
2023. febr. 8. 17:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!