Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak legnagyobb része jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak legnagyobb része jó az ágyban és kitud elégíteni egy nőt?

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 05:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%

Férfiak szerint igen

Nők szerint megoszlik


Soha nem maradt lány orgazmus nélkül mellettem


45/F

2023. febr. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Hát.....


Ezzel azért vitatkoznék.


Szomorú tény, de szerintem a férfiak felének fogalma sincs róla, hogy kell bánni egy nővel vagy hogyan kell kielégíteni.


Senkit nem akarok leszólni de sajnos egyáltalán nem az a jellemző, hogy a férfiak többsége profi lenne az ágyban.


Idővel persze lehet tanulni meg kitapasztalni egymást, a baj inkább az, hogy sokakban nincs meg erre a hajlandóság sem.

2023. febr. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen,azért nem egy túl bonyolult feladat.
2023. febr. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

:DDDDDDDDDDDDDDDD

Nem.

2023. febr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Erről elsősorban a nőket kellene megkérdezni szerintem. A mi véleményünk saját magunkról nem biztos, hogy autentikus. Ki fog idejönni és leírni, hogy ő bizony ügyetlen és x év alatt sem bírt fejlődni semmit?
2023. febr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját tapasztalataimból és a barátnőim elmondásaiból indulok ki, akkor a pasik legalább fele nem jó az ágyban. Lehet, hogy még rosszabb az arány, de találgatni nem akarok.
2023. febr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
a nők válasza a mérvadó
2023. febr. 8. 07:42
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Vegyes.

Százalékos arányt nem mondanék, mert az én példám egy a millióból, nyilván az egészre nem lehet kivetíteni.

Én 4 férfival voltam eddig, egy nagyon rossz volt a szexben, 2 kielégítő, 1 szuper.

2023. febr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

De hozzáteszem, szerintem a nők is ugyanígy vannak, van aki jó, van, aki rossz, van aki istennő az ágyban. Nem hiszem, hogy a két nem között ebben nagy különbség lenne.

8# as vagyok. 37/ N.

2023. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon szubjektív, van olyan férfi akivel az egyik barátnőm és én is szexeltem. Barátnőm szerint borzasztóan rossz volt vele a szex, a pasi szerint is borzasztó volt a lánnyal. Nekem meg életem egyik legjobb szexe volt a fickó, aki évekig állandóan a nyakamra járt kósza szexekért mert nagyon jól megértettük egymást az ágyban. Szóval lényeg a lényeg, lehetsz te nagyon jó, technikás, szenvedélyes, odaadó, ha valakivel pont nem vagy kompatibilis, akkor neki sosem leszel kielégítő.
2023. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!