Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teltebb nőkre miért nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb nőkre miért nem tudok felizgulni?

Figyelt kérdés
Kicsit cikinek érzem, de akármennyire is akartam a csajt nem tudott beindítani. Ilyen 70-80 kiló körüliekre gondolok most. Fullra nem stresszeltem rá, de többet lankadtam, mint amennyit benne voltam. Érdekes módon amikor vettem be potencianövelőt úgy ment, de ez akkor se normális. Aztán igaz már rá is görcsöltem az egészre, így még annyira se ment. A vékony meg normál testalkatú csajokkal ilyen gondom sose volt és azt hittem már impotens lettem..

2023. febr. 4. 18:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
18as! Igen frusztráció. Továbbá az is ha a nő idősebb, picivel magasabb(bár ez a nőnek is) vagy ha van gyereke. Esetleg ezek kombinációja. Csak ugye kinek mi az igénye a lehetősége és mennyire foglalkozik más véleményével.
2023. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
22, 18 vagyok. Borzasztó azt olvasni, hogy egy teltebb csaj "igény" és "lehetőség", vagy, akinek gyereke van... Ezt úgy olvasom, hogy engem sosem ért még hímdiszkrimináció az a formáim vagy a gyerekeim száma miatt. De ez magyarázatot ad a trófeás kapcsolatokra.
2023. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ismét 22 vagyok és most fogok feleségül venni egy teljebb csajt, mivel a vékony csajokkal úgy igazán sose volt jó. Személy szerint jobbak a teltek az ágyba és személyiségük pozivabb szerintem na meg imádom a hatalmas csöcsöket. Lesz@rom az emberek véleményét úgy is utálom a legtöbbet. Ne aggódj, mert mindenkinek meg van a párja.
2023. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdező nem tetszenek neked a teltebb nők. Ez természtes, semmi baj nincs ezzel. Mindenkinek más tetszik, nem tetszhet minden testalkat mindenkinek. Csak a jövőben próbáld elkerülni ezeket a szituációkat. Maradj a vékony és normál alkatú lányoknál.
2023. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!