Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teltebb nőkre miért nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb nőkre miért nem tudok felizgulni?

Figyelt kérdés
Kicsit cikinek érzem, de akármennyire is akartam a csajt nem tudott beindítani. Ilyen 70-80 kiló körüliekre gondolok most. Fullra nem stresszeltem rá, de többet lankadtam, mint amennyit benne voltam. Érdekes módon amikor vettem be potencianövelőt úgy ment, de ez akkor se normális. Aztán igaz már rá is görcsöltem az egészre, így még annyira se ment. A vékony meg normál testalkatú csajokkal ilyen gondom sose volt és azt hittem már impotens lettem..

2023. febr. 4. 18:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Az ciki, hogy sportteljesítményt csinálsz a dologból, nem kötelező megdugni, aki nem tetszik. Teljesen rendben van, ha nem tetszik valaki, a kérdés nincs rendben
2023. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettél impotens csak nem vonzanak a teltebb nők
2023. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes.
2023. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Csak kalandozni akartam. Amúgy tetszett valamennyire a lány csak nem eléggé. Bár a neten mindig a jobb képeket teszik fel az igaz.
2023. febr. 4. 18:42
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

hát azért pusztán a kiló alapján még csak nem is tudom eldönteni, hogy mekkora volt az a lány.

mert az én magasságom 70kg-val még nem telt


amúgy nem törvény, hogy a súlya volt a gond. azt írod, hogy kép alapján tetszett valamennyire. ez azért nem túl lelkes már eleve :)


ki tudja, lehet, hogy holnap találkozol egy ducibbal és már a szemeitől állni fog!


biztosan nem vagy ezért impotens, de ne rontsd el a szervezeted potencianövelőkkel. nehogy utána annál is kelljen, akivel amúgy nem tudnál betelni :)

2023. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ha élőben nem tetszett a lány minek dugtad meg?

Nekem bizsereghetne bármennyire, sose dugnék olyan sráccal aki nem tetszik. Persze olyanra nem is izgulnék rá alapból se.

2023. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Mert valahogy megfogott, bár lehet ilyen hírtelen fellángolás volt vagy túlgondoltam/stresszeltem rajta ezt már nem tudom meg. De amikor nagyon ki voltam "éhezve" szexeltem már olyannal is aki tényleg nem jött be, de az a csaj jóval teltebb volt. Aztán tőle egy alkalminál nem is akartam többet. De már ebbe a hibába nem akarok többet bele esni, mert magamnak okozok kegyetlen szexuális élményeket.
2023. febr. 4. 20:30
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem csak magadnak. A nőnek sem felemelő, ha nem tetszik élesben
2023. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Jól írja a 8-as, a nőnek is megalázó ez. Ennyire nem kellhet a szex, hogy nem tudod kivárni azt hogy olyannal legy aki tetszik is. Hány éves vagy te?
2023. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De ezek csak alkalmi kapcsolatok voltak. Nyilván komolyban ilyet nem csinálnék. 25 vagyok
2023. febr. 4. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!