Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teltebb nőkre miért nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltebb nőkre miért nem tudok felizgulni?

Figyelt kérdés
Kicsit cikinek érzem, de akármennyire is akartam a csajt nem tudott beindítani. Ilyen 70-80 kiló körüliekre gondolok most. Fullra nem stresszeltem rá, de többet lankadtam, mint amennyit benne voltam. Érdekes módon amikor vettem be potencianövelőt úgy ment, de ez akkor se normális. Aztán igaz már rá is görcsöltem az egészre, így még annyira se ment. A vékony meg normál testalkatú csajokkal ilyen gondom sose volt és azt hittem már impotens lettem..

2023. febr. 4. 18:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmiban is tiszteld meg magad és a másikat azzal, hogy nem keveredsz ilyen szituba
2023. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
És alkalmiban nem tudsz szexelni számodra vonzó nővel?
2023. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Jó, de nem tehetek róla, hogy a képeken jól néztek ki, élőben meg azóta szedtek fel pár kilót. Csak már vannak ezek a filterezések, hogy tudják az alakjukat is formálni, ami elég lelombozó. Ha normál alkatú a csaj és aztán kiderül, hogy teltebb azóta. De mint mondtam, már körültekintőbb leszek ezek után.
2023. febr. 4. 21:12
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja de élőben is mondhatnál nemet. Persze a te dolgod, de nekem az ilyen férfiak borzasztó kiábrándítóak.
2023. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
mert nem vonzó a bálna test, téma lezárva
2023. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
Sokszor szexibbek, mint a vékony csinos lányok, csak tudatalatt ott volt benned is a mag elásva, hogy mit mondanak majd a haverok, meghogy a vékony nők lehetnek a szexik, meg ez a sok hülyeség, amit kapunk nap mint nap. És emiatt. Az én barátnőm pl üti a 90et már, nem túl magas. És mégis mindig beton a farkam rá, mert már túltettem magam ezen a mit mondanak majd témán.
2023. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
17, ez tényleg akkora frusztráció nálatok, pasik közt?
2023. febr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

18as

Igen, tényleg. Kár lenne tagadni.

2023. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
19, ez minden korosztályban? 18
2023. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ez nem korosztály, hanem abszolút emberfüggő. Itt csak az két kérdés van, hogy amúgy ténylegesen mi jön neked és hogy mennyire számít a többi ember véleménye.
2023. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!