Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok valaki hasonló helyzetb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok valaki hasonló helyzetben ?

Figyelt kérdés

Szex közben meg soha nem volt orgazmusom de ha magamnak csinálom mindig van. Eddig csak egy pasival voltam együtt de nagyon frusztrál a gondolat hogy mással sem menne így nem merek lefeküdni mással. Volt olyan hogy egy pasival nem ment a csúcsra jutás de másikkal már igen ?

25N



2023. febr. 2. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Elöfordul. Ne csak magadban keresd az okokat!!!!
2023. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Aki méretben teljesen betölt, aki nem csúszkál könnyedén ki be, na azzal majd lesz, ha nem okoz fájdalmat mert barom.

De sajnos nincs ráírva senkire, milyen vastag a farka, könnyebb lenne választani mi? :)

2023. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az, hogy zárkózott vagy a másik felé, a lelki frusztráció. Simán emiatt sem jöhet össze. :/
2023. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 he84 ***** válasza:
100%
Nem ezek az okok, amiket itt írtak. Hanem mi nők legtöbben nem tudunk szex általi hüvelyi orgazmust elérni, csak kevés nő képes rá és nem mindig könnyen. Csiklós orgazmus kell, a párod csináljon neked lehetőleg jól odalent orált, úgy csiklósan menni fog idővel. De ha nem mindig menne akkor se, főleg eleinte kérdező, ne stresszelj azon is, mert az nem segít és annál nehezebb lesz. Ne legyenek elvárásaid, a lényeg az, hogy együtt élvezzétek a szexet, nem mindig az elélvezés a fő lényeg. Nekem is a barátommal hónapokig nem tudtam az ő lenti orálja által orgazmust elérni, pedig ő valóban ügyes volt már akkor is. Majd kicsit több mint fél év múlva sikerült, bár egy ideig még nem mindig, mert meg kellett szoknom, ami nem megy mindig hamar, pláne ha valakinek még az 1. vagy a 2. barátja van ilyen téren is. Így hát ne érzed magad hibásnak kérdező, nincs okod frusztráltnak lenned.
2023. febr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

A nők egy jelentős részének nincs hüvelyi orgazmusa. Ez egy adottság, bárhogy erőlteted, próbálod akkor sem lesz - csak a rástresszeléssel elveszed saját magadtól az örömöt.

Az hogy kivel megy, meg kivel nem - a pasitól, az "ügyességétől", meg leginkább a közös hullámhossztól függ. Idővel (ha már lesz több partnered az életedben) lesz annyi tapasztalatod hogy már normál kommunikáció során is rá tudsz érezni melyik pasival lehet jó.

2023. febr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
5. Nem a pasitól függ. Nekem az előző kapcsolatom szexuálisan és lelkileg is szar volt, de 2x sikerült a hüvelyi orgazmus. Nem rajta múlt..
2023. febr. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is egyszer...
2023. febr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

csak hüvelyi orgazmusod nem volt vagy csiklóval sem?


ahogy előttem is sokan írták nem minden nőnek van hüvelyi.

aztán lehet lelki is a dolog. azt gondolod, hogy hú de nagyon laza vagy, hú de elengedted magad és közben valójában mégsem.


viszont figyelj, nekem is volt olyan partnerem, akivel kb nem volt semmi. a szex is olyan semmilyen volt. meg olyan pasim is akadt, akinek elég volt hozzám érnie és azt hittem, hogy felrobbanok. persze, hogy hatalmas orgazmusaim voltak tőle :)

és ez még csak nem is a pénisz méretével függött össze!


szóval tudom, hogy könnyű mondani, de ezen ne stresszelj! ha úgy állsz oda a dolgokhoz, hogy "jajj, mi lesz ha nem lesz" akkor nem is lesz.


fiatal vagy még, nem vagy lemaradva semmiről! fel a fejjel, lesz még nagyon jó!! :)

2023. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy nem értem miért lettem lepontozva. Aki nőként hüvelyi és csikó oegazmusra, esetlegesen multi orgazmusra képes, nem a pasin múlik megéli-e. Nyilván a jó szex fontos, de sok esetben azon múlik, a nő mennyire engedi el magát, stb.
2023. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Igen én is így vagyok mint te. 24
2023. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!