Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vastag a péniszetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vastag a péniszetek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 17:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

17,3?

Ez nem túl nagy?

2023. febr. 2. 21:17
 12/18 anonim ***** válasza:

#11


Természetesen nem egy átlagos méret, annyi biztos. Viszont nagyon élvezhető a partner számára. Mielőtt kérdezné valaki, igen, anál is élvezhető vele. Bár az is igaz előfordult már életem során 1-2 vicces történet miatta, ami mindig jó irányban végződött.

Például, még a párommal való találkozásunk előtt szívesen látogattam "rosszlányt". Volt alkalom mikor a megbeszéltektől eltérően a lány "szembesítés" után, udvariasan annyit mondott, hogy "ne haragudj, de ez nekem túl nagy, nem fog beférni, inkább csak leszopnálak, viszont a számba élvezhetsz", belementem, mert tetszett a teste. Viszont a művelet végrehajtása közben annyira lázba jött, hogy hirtelen rádobott egy "esőkabátot" és nyeregbe pattant. Bement, nagyon is élvezte.

Amúgy méretileg, nagyon azonos a "FA" dezodor méretével, ami látszólagosan valóban nagy, de mégsem.

Kicsit utána olvasgatsz, akár itt az kérdések között, a nők jelentős többsége ha már méretről kell beszélni, szívesebben preferálják a vastagabbat, mint a hosszabbat. Történik mindez azért, mert a legtöbb idegvégződés a női nemi szerv "bejárattól" nem messzi részén a legtöbb , minél beljebb haladunk, annál kevesebb. Kvázi ez azt jelenti, hogy mivel a hüvely teljes egészében körül övezi behatolás alkalmával, így majdhogy nem minden ideg stimulálva van.

Hozzáteszem, saját "statisztikám", alapján ami nem egy egetverően nagy szám, mivel ne volt csak kb 15 nővel dolgom, pontosan nem emlékszem, nem striguláztam, de 100%. Ez annyit jelent, hogy egyéb izgatás nélkül mindegyiknek volt orgazmusa. Fiatalabb korosztályt tekintve igen emlékezetes volt számukra az együttlét.

Bár nagy többségük azt állítja, "ekkora szerszámmal nem nehéz nőt találnom" ez nem így van, vagy csupán nem jól csináltam valamit. Azt viszont szintén állítom, hogy amennyire tud kellemes örömöket biztosítani a partner számára, olyannyira tud igen kellemetlent, fájdalmat is okozni. Nem vagyok rá büszke, de volt ilyen, pusztán bosszúból, egy megcsalásért cserébe.

Viszont a bosszú hatással volt a nő életére, azóta is a párom, immáron 14 éve, és mai napig is élvezi.

Tudni kell használni!!!

2023. febr. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4,8cm átmérő
2023. febr. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12 milyen hosszú?
2023. febr. 3. 07:41
 15/18 GFman ***** válasza:
15cm felett kerületre,milliméterre pontosan nem tudom.De jártam már hasonló helyzetben,mint a 12-es,csak nálam 10 perc után szólt a csaj,hogy hagyjam abba,mert nem fog menni neki.Másik meg csak egy bizonyos pózban engedte.
2023. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14

17 hossz

2023. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
3,8 cm átmérő
2023. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az enyém 4,5 centi vastag!A makkja pedig 5 centi!A hossza pedig 18 centi!
2023. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!