Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szex közben elmegy a kedvem, és csak azt várom mikor lesz már vége?(lány-37)

Figyelt kérdés

Ez már a múltban is sokszor elofordult. Az elojatekot élvezem, de mikor már a konkrét behatolás megtortenik, és normális esetben az orgazmusnak kéne hamarosan be következni, elfog egy fura érzés, és onnantól kezdve már csak egy eszköz vagyok a partneromnak. Mármint úgy érzem magam. Teljesen nullára leesik a vágyam, már csak azon vagyok, hogy minelelobb legyen vége.

Nincs testi fájdalmam, nem csinálunk semmi extrát.

Mondjuk én 1 kicsit visszafogott vagyok, mert nem érzem magam vonzonak, van rajtam extra súly. Meg szex közben is takargatom magam. Talán ez miatt?

Pedig mikor elkezdjuk kívánom a szexet, aztan valahol félúton ez elmulik.


2023. febr. 2. 13:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
37éves már asszony vagy nem lány.
2023. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne asszony ha nincs férjnél és nincs gyereke?🤔


Egyébként kérdező ha a párodnak nem tetszenél valószinűleg fel se állna rád. Főleg ha full világosban csináljátok és még ott is kőkemény, akkor ott nincs mit tenni bejössz neki.

Ne szégyelld magadat előtte.

2023. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzed azt, hogy hazudik, hogy megdughasson mikor azt mondja, hogy tetszel neki?

Ez hiba a párkapcsolatban, és erről kéne esetleg beszélnetek.

Miért nem hiszed el, hogy tetszel neki? Értem, hogy gátlásaid vannak a túlsúly miatt, de nem csak a gazella testű nők vonzóak nekünk férfiaknak.

Ugyanúgy szépnek látjuk a tökéletes alakkal megáldott nőt, mint az anyatestű nőt ha valamiért tetszik. Mert azt, hogy kinek mi és miért tetszik nehezen általánosítható.

2023. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
11-es.Ok,akkor így jobb (asszony-37).
2023. febr. 2. 16:41
 15/20 A kérdező kommentje:
10-es Azt mondanám, hogy a magassagomhoz képest nagyon sok. Sajnos alacsony is vagyok🤦‍♀️. Pont a leg rosszabb kombináció.
2023. febr. 2. 16:43
 16/20 A kérdező kommentje:

12 es

Az a helyzet, hogy van már egy közös gyerekünk.

De mar jó ideje nem élünk együtt se. A gyerek vegett is sokat találkozunk, meg aztán az o családja lett az en családom is. Az, hogy teljesen elkeruljuk egymást, lehetetlen.

Mióta nem élünk együtt, sokkal jobb köztünk a viszony. Azóta se neki se nekem nincs új kapcsolatunk.

Tudom, nem kéne páromnak hívni, mert hivatalosan nem vagyunk együtt.

Viszont néha( ritkán) úgy alakul, hogy belemegyek, hogy eltoltsunk egy kis privát időt együtt. A legtöbbször német mondok. Mióta szet mentünk, azota összesen 4 alkalommal voltunk együtt.

Ezt azért nem akartam írni, mert míg együtt voltunk is ugyan ez volt a helyzet az agyban.

Tudom, ez egy nagyon gáz kapcsolat. 🤦‍♀️

Ugy erzem ő jobban igényli az együttlétet mint én. Ezért vagyok kicsit megzavarodva, hogy most csak a szex kell neki, vagy tényleg kíván is.

Az érzelmi dolgok nem érdekelnek, mert tudom, hogy nem szerelmes belém. Ezért is nem tudtunk együtt élni.

De igy tudunk beszélni normálisan, a gyerek velem el, de sokat van vele is.

Nem tudom mi legyen....

2023. febr. 2. 16:54
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálad nagyon komoly gondok vannak fejben.
2023. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy finoman szólva abnormális kapcsolat, már ne is haragudj. Egyáltalán nem is értem, így honnan jött a kérdésed? Ez egy egészségtelen kapcsolat. A leírtak alapján egyértelmű, hogy neki csak egy p*na kell, amit néha töltögethet, és veled ezt meg is kapja. Az már más kérdés, hogy a 17esnek igaza van veled kapcsolatban...
2023. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Dagi vagy, miért nem fogysz le???

Nem nagy dolog, szénhidrát a kilók forrása. Ha 55kg akarsz lenni, napi max 110-150 gramm belőle. Többi lehet zöldség, némi hús. Kezd el hónapok alatt lefogysz de mozogj is (akár sok séta, torna) mert az izom is lemegy.


Vagy, elmélkedjél azon, hogy mi a baj veled meg miért nincs önbizalmad, bánatodba meg egyél kicsit...

2023. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

En is tudom, hogy ez nem normális "kapcsolat".

Viszont 2 felnőtt, független emberek vagyunk. Nem artunk senkinek.Kozos megeggyezéssel történik a dolog.

Igen, próbálok fogyni. Fejben tudom mit kéne tegyek, csak megvalósítási nehéz.

2023. febr. 3. 00:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!