Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szex közben elmegy a kedvem, és csak azt várom mikor lesz már vége?(lány-37)

Figyelt kérdés

Ez már a múltban is sokszor elofordult. Az elojatekot élvezem, de mikor már a konkrét behatolás megtortenik, és normális esetben az orgazmusnak kéne hamarosan be következni, elfog egy fura érzés, és onnantól kezdve már csak egy eszköz vagyok a partneromnak. Mármint úgy érzem magam. Teljesen nullára leesik a vágyam, már csak azon vagyok, hogy minelelobb legyen vége.

Nincs testi fájdalmam, nem csinálunk semmi extrát.

Mondjuk én 1 kicsit visszafogott vagyok, mert nem érzem magam vonzonak, van rajtam extra súly. Meg szex közben is takargatom magam. Talán ez miatt?

Pedig mikor elkezdjuk kívánom a szexet, aztan valahol félúton ez elmulik.


2023. febr. 2. 13:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Könnyen lehet, hogy a saját gátlásosságod akadályoz, hogy igazán kiélvezd a szexet az elejétől a végéig. Fejben kell rendet tenni, ugyanis az igazi élvezetes együttlét gátlástalan kell legyen. 32N
2023. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy igazad van.

De sajnos nem érzem úgy, hogy a páromnak teszek. Persze mondja, hogy akkor hozzám se érne, meg akkor nem tudná elelvezni... Hat nem vagyok meggyozve.

2023. febr. 2. 13:38
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Masztival mi a helyzet?
2023. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem vagy meggyőzve, ha egyszer azt mondja tetszel neki? Az önbizalom hiányát sajnos neked kell helyre hozni magadban.
2023. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Van vibrátorok, azt használva nincs gond. De egyuttletunk alkalmával azt nem használom.
2023. febr. 2. 13:42
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld ki akkor együttlét közben is. Fel is lehet vele dobni a szexet 😉
2023. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szerintem egy férfi azt mondd amit akar. Nekik csak a végeredmény a lényeg. Én legalábbis ezt érzem a páromnal.
2023. febr. 2. 13:44
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Akkor viszont a párkapcsolatodban kell keresni a problémát
2023. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Valószínűleg.

De nem akarok neki csalódást okozni.

2023. febr. 2. 13:53
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az a túlsúly?
2023. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!