Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szól ehhez egy lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szól ehhez egy lakásos prosti?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom szakitott a bnojevel.


Mint férfi mondom, a srác elég jóképű,sportos, és amennyire tudom, az ágyban sem rossz...


Azt mondta kíváncsi milyen a szex egy fullos prostival, aki tapasztalt és kipróbál olyan dolgokat amik általában tabuk.


Ha egy jó pasi állít be egy ilyen csajhoz, akkor meglepődik és élvezi a szexet vagy ugyanolyan lesz neki mint egy számára nem kívánatos pasival?


2023. jan. 29. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Menjen el és tapasztalja meg. Az ilyen nőknek nem lehet hinni.
2023. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Van egy ismerősöm akiért odáig meg vissza vannak a nők, ő negyedáron jár az egyikhez, sőt olyan is volt hogy a csaj kereste mert rég volt már nála.. :D
2023. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem élvezi. Neki ez a munkája.
2023. jan. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Enis eleg helyes vagyok szerintem es 19 eves es van olyan lány aki mondta h mehetek hozza ugyis h ingyen de akkor szeretkezős szex lesz es elfogadtam mert alapbol a durva szex es az anal miatt jarok prostihoz de vele mar anal is van ingyen es elvezzuk, kapcsolaton is gondolkoztunk de a munkaja miatt en nehez nyitok e fele ő pedig nem szeretné abba hagyni igy egyelore csak ennyi van
2023. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Sok Don Juan ír ide, otthon meg a párotokat más reszeli mert olyan bikák vagytok.
2023. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Ugyanúgy egy megjátszott "műsort" fog kapni csak egy fokkal szívesebben játssza el a prosti a szerepét. Ettől élvezni még nem fogja.

T'dod haver olyan ez mint a bolti eladó munkája. Lehet szívesebben szolgálja ki az udvarias, kedves, normális vevőt mint a bunkót, de attól még nem azért van ott mert ne lenne jobb dolga hanem mert megfizetik érte.

2023. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a helyes kezdjük ott folytassuk ott a kuncsaft az kuncsaft semmi több !
2023. febr. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Ízlés dolga, de lehet a számodra jóképű haverod egy fullos csaj szemében csak egy műmájer 'csög. Az is lehet a haverod olyan stílust képvisel ami a külső adta előnyöket romba dönti. Plussz a csajok sem szeretnének "munkahelyi" kapcsolatokat. Meg hát ne feledd; ezekhez a csajokhoz bizony ilyen kategóriájú pasik is járnak amilyennek a haverodat körülírtad, szóval nem fognak tőle elájulni, nem fognak elé piros szőnyeget gurítani és tüzijáték se lesz a tiszteletére.

Ettől függetlenül menjen csak el nyugodtan és próbálja ki amit szeretne.

2023. febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem szeretnek a kicsit intelligensebb prostik mert ápolt és igényes vagyok, az átlagnál jobban nézek ki és nem nagyok az elvárásaim… Bárki aki először lát, az az első benyomása, hogy egy végtelenül szelíd ember vagyok.


És amikor először meglát egy új prosti, olyankor szoktam látni az arcukon az őszinte meglepődöttséget, hogy vajon miért veszek igénybe pénzért szex szolgáltatást… De különben velem sem élveznek el csak úgy spontán. A nők nem így működnek és a prostik is nők… Egyrészt nem ismernek, másrészt folyamatosan a fejükben van hogy ez munka, harmadrészt pedig nagyon magasan van az ingerküszöbük.

Ettől még élvezik pl. az olyan szexet, ahol a pasi figyelmes és nem durva, de elélvezni nem nagyon fognak.


Sok intelligensebb lánynak pont az az öröm abban, ha én látogatom meg (az átlag vendéghez képest), hogy tudják hogy nálam nem kell megjátszani az orgazmust mert nem vagyok egy egoista p.cs aki komolyan el is hiszi, hogy egy PROSTI pont vele élvez el és nincs bennem semmi negatív érzelem annak kapcsán, ha a partnerem is ellazul és mondjuk csendben van egy kicsit… Tehát azért szeretnek az intelligensebb hirdetők, mert kicsit ki tudnak kapcsolódni velem, nem kell folyton színészkedni.


Azért írom, hogy az intelligensebb hirdetők, mert a butábbak ugyanúgy megpróbálnak engem is lehúzni… Pedig valószínűleg a top 10 százalékban benne vagyok, a lányokhoz járók közül.

De van olyan réteg aki inkább lehúz 5-10-15 ezer forinttal egyszer, mint hogy ígérgetés helyett nyújtana egy alap együttlétet és esetleg megszerezne visszajárósként.


Voltam olyan nőnél akinél 25 volt az alap 1 óra. Ő ajánlott fel további 15 ezer forint értékben extrákat, amit kértem, mivel Ő vetette fel, teljesen magától… Aztán nem teljesítette az extrákat. Nekem ezzel nem volt bajom, mert nem azért mentem, de a végén azért megjegyeztem neki, hogy “Nem kérem vissza a pénzt amit már oda adtam a nem teljesült extrákért, de ha nincs ez a kis közjáték, akkor már holnap visszajöttem volna. Ha esetleg önszántából visszaadod, vagy valahogy kompenzálsz, akkor még mindig lehet erről szó… Máskülönben nem.”


Erre annyit mondott a nő, hogy “akkor nem jössz vissza holnap”.


Pedig neki sokkal nagyobb haszon lett volna és egyértelmű volt hogy nincs sok vendége…


Szóval van az a réteg is, akinek minden vendég egyforma, nem számít a külső, az igényesség és az udvariasság, stílus… Csak nagyon rövid távon tud gondolkodni, hogy a napi betevő meglegyen.

2023. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!