Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkért egy fiú ismerősöm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkért egy fiú ismerősöm, hogy vetkőzzek le neki meztelenre mert szeretne úgy látni. Mit tanácsoltok megtegyem neki?

Figyelt kérdés
2023. jan. 29. 12:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb részlet? Hány évesek vagytok?

Én akkor tenném meg, csak ha már komolyabb van köztünk..

28/N

2023. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik az ötlet és persze a fiú is, akkor tedd meg!
2023. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
68%

Megkérdeztem a mesterséges intelligenciát erről (ChatGPT), és ezt válaszolta:


"Az ilyen kérések nem voltak előnyösek a nőknek, és a nőknek nincs kötelezettségük az ilyen kéréseknek megfelelni. Az ilyen kérések általában kiszolgáltatottságot, sérülékenységet, és félelmet okoznak, és önmagukban is erőszakosak lehetnek. Az önkéntes döntést kell meghozni arról, hogy meztelenül megmutatjuk magunkat másoknak. Az ajánlatot fontolja meg, és olyan döntést hozzon, amelynek ő maga is biztonságban érzi magát."

2023. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elképzelni, hogy szeretne annyiban maradni, hogy megnéz. Mondom ezt úgy, hogy naturista vagyok, szóval nekem a meztelenség nem feltétlen egyenlő a szexualitással.
2023. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mindenképpen tedd meg. Masztizz is előtte. Vagy ha őt ez már nem érdekli, akkor előttem.
2023. febr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernék egy lányt aki vetkőzik előttem és még támogatással is dijjaznam
2023. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha ez itt kérdés akkor tedd meg, és a lábadat is tedd szét nagyon !!!
2023. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a sztori vége? Megtetted? Lett belőle szex?
jún. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!