Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Először készülök elmenni rosszlányhoz, első alkalomkor mire figyeljek oda?

Kicsit stresszelek az új dolgoktól, dehat csak addig stresszes a helyzet, amíg be nem lépek az ajtón, nemigaz?



2022. nov. 13. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A legfőbb tanács: Ne menj el!

Csalódás a vége. Nem sokkal jobb, mintha otthon kivered magadnak, de mennyivel drágább! És még egy-két betegség is benne lehet az árban!


A férjem mesélte, szó szerint idézem:

Fiatal koromban egy hajón dolgoztam a nyári szünetben. Afrika partjainál bementünk egy matrózkupiba. A csajok sorban ültek a bejáratnál. Hangszigeteletlen kis fülkék sorakoztak szorosan egymás mellett. Végzett a csaj az egyikben, bement egy nyitott helyiségbe, ahol egymás mellett a beöntéshez használthoz hasonló csövek lógtak. Leakasztott egy ilyen csövet a csaj, feldugta magának, kicsit kilötykölte, és leült a sor végére. Itt elegem lett a látványból, inkább vesszen az 50 dollárom!

2022. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, amit mondasz, de az még mindig Afrika. Szerintem mindannyian tudjuk, hogy Afrika SAJNOS nem a leghigiénikusabb hely a világon.
2022. nov. 17. 02:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a szektor nem a higiéniáról híres.


Egyszer jöttem haza vidékről, szemerkélő esőben. Az út szélén ácsorgott egy lány olyan helyen, hogy stopposnak gondoltam. Megsajnáltam az esőben és felvettem. Még a következő faluig sem értünk, mire rátért, hogy miért is ácsorgott ott. Miután közöltem, hogy nem akarok vele kezdeni semmit, szólt, hogy álljak meg és ki szállt. Az öltözéke alapján nem gondoltam, hogy alatta nagyon tiszta lehet. Pedig nem a "nem naptól barnult" családba tartozott.


1#-es tanácsával értek egyet, nem menj el vele!

2022. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!