Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem lesz kellemetlen ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz kellemetlen ha összebújós szexre vágyom és nincs olyan nagy szerszámom? Tudom, hogy csak a pénz kell neki. De mégis csak lehet ők is jól akarják érezni magukat.

Figyelt kérdés
2023. jan. 27. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Prostiról beszélünk?


Mert akkor kifejezetten örülni is fog neki.

2023. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Miért hiszik azt hogy csak a pénz kell a nőknek?

Nők 70%-a nem a pénzre megy, ha kicsinek érzed magad vannak erre szintén eszközök(dildio stb). Magadat kell helyre raknod mert az ön bizalmad kevés.

2023. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

3-as! Építő jellegű tanácsokra, segítsre van szükségem. Fogalmam sincs hogyan, kinél érdemes próbálkoznom.

Köszönöm

2023. jan. 27. 08:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen sokan kötik össze a kellemest a hasznossal, neked őket kell keresned.
2023. jan. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es Nem irtad le, hogy milyen kalandrol van szo. Egyes még rá is kérdezett a prostira. Nem tudsz egy ilyen egyszerü kérdést értemesen, érthetöen megfogalmazni. Akkor hogyan adjunk "Építő jellegű tanácsok"-at? Nem felháborodni kell hanem gondolkozni!
2023. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
6-os. Nem vagyok felháborodva, nem tudom ezt honnan veszed. Ha neked nem esett le miről van szó, akkor bizonyosan nem te leszel az aki tanácsot fog tudni adni nekem a témában. És nem értem miért kell belém kötni, normális kérdést tettem fel.
2023. jan. 27. 10:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak pénz kell neki, akkor végtelenül kellemetlen lesz, és neked még rosszabb lesz, mert ürességet fogsz tapasztalni, pont amikor szeretetre vágynál.
2023. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 GFman ***** válasza:

Tanács 1:Nem a méreted lesz a probléma hidd el nekem.Ne foglalkozz vele,mert ezen fogsz kattogni fejben és csak bestresszeled

magad.Beképzeltség nélkül írom volt olyan lány aki 10 perc után szólt,hogy hagyjam abba,mert nem bírja.Egy gyenge orál és kézimunka lett a vége.A másik csak egy pózban engedte,szóval az sem volt túl emlékezetes.

Tanács 2:Összebújós sex. Megértem ha azt szeretnél,ha az hiányzik,de ahogy a 8-a is írta lehet rosszabbul fogod magad érezni utána,mert nem ezt kapod majd.De ezt nem lehet tudni előre,lehet baromi jól meg tudja játszani a dolgot és akkor megmarad az illúzió.Nem akarlak lebeszélni róla,de én nem erőltetném a romantikus részt,csak sima dugásként gondolnék rá,aztán ha mégis jól alakul,ahogy Te szeretted volna,akkor nem ért csalódás.

2023. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!